Reklam Alanı
Nokia 2

Lumia 950 ve 950 XL Türkiye Pazarında

Akıllı telefon pazarında son dönemlerde büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Daha önce piyasaya sürülen Microsoft’un büyük umudu Lumia 950 ve Lumia 950 XL versiyonlarının bizim ülkemize de geldiği bilgisine ulaşıldı. Bilindiği üzre Microsoft ve Nokia anlaşmaları dahilinde Lumia serisi öne sürmüşlerdi. Lumia serisinde şuana kadar tam anlamıyla başarılı olamayan Microsoft, yeni akıllı telefonu Lumia 950’den büyük bir başarı bekliyor. Nokia Lumia 950 ve 950 XL ürünlerini Microsoft’un akıllı telefon pazarında yapmış olduğu son büyük hamle olarak gösterebiliriz.

TÜRKİYE’DE FİYATI NE KADAR?

Nokia Lumia 950 ve Nokia Lumia 950 XL ürünlerinin ülkemizde satışa sunduğundan bahsettik. Peki bu telefonlar ülkemizde hangi fiyat aralığından satılıyorlar?

NOKİA LUMİA 950 FİYATI

Elimize ulaşan bilgilere göre Nokia Lumia 950 akıllı telefonunun şuan da Türkiye pazarındaki fiyatı 2250 TL.

NOKİA LUMİA 950 XL FİYATI

Daha büyük ekran , daha fazla özellik için piyasaya sürülen 950 serisinin bir başka versiyonu olan Lumia 950 XL’ın şuan da ülkemizde 2550 TL’den alıcı bulduğunu söyleyebiliriz. Zamanla fiyatların ciddi oranda düşmesi bekleniyor.

Daha fazla telefon haberi için tıklayınız

Emre Bey {Emre}

“Lumia 950 ve 950 XL Türkiye Pazarında” üzerine 2 yorum

  1. mirac dedi ki:

    Lumia uzun zamandan beri göremiyordum ülkemizin pazarına hızlı giriş yaptı kullananlar vardır. iyi bir cihaz bende kullanmayı düşünenlerdenim

  2. ihsan dedi ki:

    Nokia lumia serisi turkiye de bu kadar satmismi da bu fiyati istiyorlar cok ilginc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.