Reklam Alanı
Akıllı Telefon 2

Lumia Serisi Telefonlara İlgi Daha Da Fazla Düştü !

Microsoft imzası taşıyan akıllı telefonlara ilgi son dönemde daha da düşmüş durumda ! Microsoft Lumia akıllı telefon serisine ilgi neden düştü?

MİCROSOFT TELEFON SATIŞLARINDA YOĞUN DÜŞÜŞ !

Bilindiği üzere Microsoft ile Nokia arasındaki işbirlik ortaya Microsoft Lumia , Windows Phone işletim sistemli akıllı telefonları çıkarmıştı. İki dev , tanınan şirket olmalarına rağmen Microsoft ile Nokia arasındaki işbirliği yeterince ilgi görmedi. Bununla beraber genel olarak Lumia serisi telefon satışları beklenenin çok altındaydı. Genel olarak Windows Phone yazılımına olan ilginin çok düşük olduğu zaten aşikardı. Ancak son dönemde Mİcrosoft akıllı telefon satışları beklenenden de düşük olmaya başladı. Satış grafiğinin bir anda düşmesi Microsoft cephesini endişelendiriyor.

SEBEBİ NE?

Microsoft’un satışlarının Windows Phone hususunda bu denli düşmesinin sebebi olarak Microsoft’un son dönemde yapmış olduğu açıklama gösteriliyor. Microsoft yaptığı açıklama ile artık Lumia serisine yeterli önemi vermediğini bizlere resmen göstermişti. Microsoft’un gelecek planlarının değişmesi yakında Windows Phone işletim sistemi kullanan kullanıcıların da sıkıntı çekebileceğini gösterdi.

AKILLI TELEFON DÜNYASINDAN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Lumia Serisi Telefonlara İlgi Daha Da Fazla Düştü !” üzerine 2 yorum

  1. YASİN dedi ki:

    lumia serisi bir dönem su geçirmez özelliği ile çıkş yapsa da etkisi cidden çok kısa oldu ve unutulmaya basladı

  2. Emre dedi ki:

    Lumia bi ara çıkış yapar gibi oldu ama sonradan kayboldu. Microsoft mobil işletim sisteminde geride kalıyor yeni bir şeyler yapması şart.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.