Reklam Alanı
Meizu 0

M3 Note Ve Pro 6 Türkiye’de Resmen Satışta !

Meizu Pro 6 ve Meizu M3 Note akıllı telefonlarının ülkemizde resmen satışa sunulduğu bilgisine ulaşıldı. Peki ya fiyatları ne kadar?

MEİZU PRO 6

İki akıllı telefona baktığımızda Meizu Pro 6 akıllı telefonunun daha iyi özelliklere sahip olduğunu, buna bağlantılı olarak ta fiyatının daha yüksek olduğunu görüyoruz. Meizu Pro 6 akıllı telefonu şuan da 1695 TL gibi yüksek bir rakamdan ülkemizde satışa sunulmakta. 5.2 inch büyüklüğünde ekarana sahip olan Pro 6 modeli aynı zamanda 3D Touch desteklemesiyle de dikkatleri üzerine çekebilmekte. 21 MP arka kamera, 4 GB RAM gibi etkileyici özelliklere de sahip olan Meizu Pro 6 akıllı telefonunu satın almak isteyen kullanıcılar şuan için 1695 TL’yi gözden çıkarmak durumundalar.

MEİZU M3 NOTE

Meizu M3 Note’un Pro 6’ya göre biraz daha mütevazi olduğunu söyleyebiliriz. Zaten bu durum fiyatlara da yansımış vaziyette. Meizu M3 Note akıllı telefonunun şuan da ülkemizdeki fiyatı 995 TL şeklinde. 5.5 inch büyüklüğünde full HD ekrana , 2 GB RAM’e, 13 MP arka ve 5 MP ön kameraya sahip olan Meizu M3 Note telefonunu şuan da 1000 TL’nin altında bir fiyattan edinmeniz mümkün !

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.