Reklam Alanı
Oyun 2

Mafia 3 Oyunu Çıkış Tarihi Kesinleşti !

Mafia 3 oyununun çıkış tarihi belirlendi ! Mafia 3 çıkış tarihi kesinleşmiş durumda ! Mafia 3 oyunu ile ilgili yepyeni ayrıntılar…

MAFİA 3 GELİYOR !

Bilindiği üzere açık dünya oyunlarından GTA 5 günümüzde son derece sevilmekte. GTA serisine benzerliğiyle dikkat çeken Mafia serisi hiç kuşkusuzki GTA’dan çok önemli bazı farklılıklar içeriyor. Mafia serisinden alışık olduğumuz o karizmatik atmosfer Mafia 3 oyunu ile devam ediyor ! Mafia 3 gümbür gümbür geliyor !

MAFİA 3 ÇIKIŞ TARİHİ

Sevilen oyun serisi Mafia ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Mafia 3 oyununun çıkış tarihi belli oldu. Elimize ulaşan bilgiye göre oyun 7 Ekim 2016 tarihinde resmen piyasaya sürülecek. Büyük bir merakla beklenen yeni versiyonda yepyeni bir karakterle oyunuma devam edeceğiz. Yani Vito Sceletta ana kahramanımız olmayacak. Ancak Vito’nun da oyunda yer alacağı müjdesini sizlere verebiliriz.

FİYATI BELLİ OLDU !

Mafia 3 oyununun hangi fiyattan piyasaya sürüleceği de belirlenmiş durumda. Oyunun Deluxe versiyonu çok büyük bir ihtimalle 115 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Çıkış tarihine kadar bu fiyat etiketinde değişiklilik yaşanmamasını umut ediyoruz.

OYUN DÜNYASINDAN DAHA FAZLA HABER İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Mafia 3 Oyunu Çıkış Tarihi Kesinleşti !” üzerine 2 yorum

  1. mert dedi ki:

    bu oyunda dünya çapında ilgi gören ve çıkmasını merakla bekleyen milyonlarca insan var çıkış tarihine az kalmış

  2. Ali Suavi dedi ki:

    Bu seriye bayılıyorum ben hemde çok bilgisayar ile oyun oynamayı sevmeyen bir insan olarak. Serinin 3 oyunuda inşallah diğerlerini aratmaz merakla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.