Reklam Alanı
Oyun 0

Mafia 3’ün Muhteşem Fragmanı Yayınlandı

Hangar ve 2K Games işbirliğiyle geliştirilen Mafia serisinin yeni oyunu Mafia 3’e ait olan yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Uzun süredir kendisinden haber alınmayan oyunun yeni bir video ile karşımıza çıkması, birçok kişi heyecanlandırmıştır. Önceki yayınladığı videolardan farklı olarak Live Action tekniği kullanılarak hazırlanan videoda gerçek ve sanal dünya arasında geçiş yapacaksınız.

Çıkışına sayılı haftalar kalan oyuna olan ilgi gitgide artıyor. En büyük rakibi olarak görülen GTA serisin son oyunu ile karşılaştırılmaya başlanan Mafia 3‘ün GTA 5’den üstün olduğu birçok durum bulunuyor. Tabi ki karşılaştırma yaparken GTA 5‘in 2 yıl önce geliştirildiğini de unutmamak lazım.

Mafia serisinin hikayesi her zaman ağır ve acımasız olmuştur. Oyunculara oynanıştan çok hikayesiyle bir şeyler kazandırmayı amaçlayan 2K Games, hikaye bütünlüğünün önemini vurguladı.

Mafia 3 yeni nesil oyun konsolları olan Playstation 4 ve Xbox One‘ın yanı sıra Microsoft Windows ve OS X içinde geliştirilmekte. Konsol oyunlarında görülen FPS sorunlarının akıbetinin ne olacağı ise bilinmiyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.