Reklam Alanı
Teknolojice - Mario and Sonic at the Rio 2016 Olympic Games Duyuruldu
Oyun 0

Mario and Sonic at the Rio 2016 Olympic Games Duyuruldu

Diğer oyun konsollarının aksine daha çok eğlenceli ve aile oyunları ile karşımıza Nintendo, eğlenceli oyun serisi olan Mario and Sonic serisini devam ettiriyor. Sega Sports tarafından geliştirilen ve Japonya’da 18 Şubat 2016’da yayınlanacak oyunun Amerika ve Avrupa çıkış tarihi hala belirsizliğini koruyor. Nintendeo 3DS ve Nintendo Wii oyun konsolları için geliştirilen oyunda yeni özellikler bizi beklemekte.

Bu özelliklerden ve yeniliklerden en dikkat çekici olanı Amiibo desteğinin bu seriyle birlikte oyuna gelmesi oldu. Amiibo’nun ne olduğundan kısaca bahsetmek gerekirse; Nintendo konsollarında çoklu oyuncu moduna verilen isimdir. Yani Amiibo desteği olan oyunlarda multiplayer desteği de olmaktadır.

2008’de Pekin Olimpiyatları ile başlayan oyun serisinin son oyunu Rio‘da gerçekleşecek. Yani Brezilya’da. Sonic ve Mario oyunlarındaki tüm karakterlerin bu seride olması bekleniyor. İyi ve kötü karakterlerin birbirleriyle mücadele ettiği bu muhteşem oyuna sahip olmak için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Oyunun henüz ön sipariş tarihi açıklanmadı. Japonya‘da 18 Şubat tarihinde satışa sunulacak olan oyunun Avrupa’ya geleceği tarih ise tahmini olarak Mart ayının sonları olacak.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.