Reklam Alanı
Android 4

Marshmallow Kullanım Oranlarında Ani Artış !

Android Marshmallow işletim sisteminin kullanım oranlarında çok ciddi bir artış gözlemlendi. Android Marshmallow kullanım oranları kısa bir zamanda %100 artarak son derece dikkat çekti !

MARSHMALLOW’DA CİDDİ ARTIŞ !

Sevilen işletim sistemi Android’in en yeni versiyonu olan Android Marshmallow bilindiği üzere çok yavaş bir şekilde dağıtılıyordu. Google’ın bu hususa bir çare bulmak amacıyla verdiği uzun uğraşlar sonuç aldı ! Elimize ulaşan verilere göre Google Android Marshmallow kullanım oranları son dönemde %100’lük bir artış gözterdi.

10 KİŞİDEN 1’İ MARSHMALLOW KULLANIYOR !

Artık 10 kişiden 1’i Android Marshmallow işletim sistemi kullanıyor ! Açıklanan verilere göre Android Marshmallow işletim sistemi yeni kullanım oranı %10 şeklinde. Bu önceki aylara nazaran çok büyük bir artışı temsil ediyor. Bu önemli artışta Google’ın elini çabuk tutmaya başlamasının çok büyük bir etkisi olduğu gibi aynı zamanda yeni bazı akıllı telefon modellerinin piyasaya sürülüşünün de etkisi var. Bakalım ünlü teknoloji devi Google önümüzdeki dönemde Marshmallow‘u daha yaygın bir hale getirmeyi başarabilecek mi?

Emre Bey {Emre}

“Marshmallow Kullanım Oranlarında Ani Artış !” üzerine 4 yorum

 1. Münir dedi ki:

  Son yapılan güncelleme ile iyi ve stabil oldu galiba .o yüzden kullanımı artmış olabilir

 2. fırıncı adem dedi ki:

  aslında mars malovu herkez kullanmak istiyorda işin özü telefonu desteklemiyor ihone yaptığı yazılımları ter telefone göre düzenliyor orda artılar.

 3. Kenan dedi ki:

  Çok kullanılan android modellerinden birisi muhtemelen android marshmallow kullanımına geçmiştir, oranları o arttırmış olabilir.

 4. Süleyman dedi ki:

  Marshmallow kullanımının ne kadar arttığı yönünde haberler gelse de, piyasa içerisinde halen birçok telefon 5 sürümünü kullanmaya devam ediyor. Geçmişe dönük de güncellemeler yapılmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.