Reklam Alanı
Akıllı Saat 4

Meizu Akıllı Saat Sektöründe!

Çin asıllı teknoloji firmalarından bir tanesi olan Meizu, Dünya çapında gittikçe daha da popüler bir hal alırken, ülkemizde de birçok kitleyi bünyesine kazanarak isminden söz ettiren firmalar arasında yer almaya başladı. Geçtiğimiz yazılar da Meizu’nun Pro 5 akıllı telefon üretim aşamasında olduğunu söylemiştik, şimdi ise firma günümüzün önemli furyalarından bir tanesi olan akıllı saat furyasına atılım yapıyor.

Teknolojice-MeizuAkilliSaat-1

Aslında bu sızıntı niteliğinde haber, Meizu imzalı akıllı saatlerin prototip bilgileri olarak 2015 yılının başlarında karşımıza çıkmıştı. Firmadan hiçbir etkinlik sonucu açıklama gelmeyince de Meizu’nun bu üretimden vazgeçtiğini düşünmüştük. Ancak bu durumu bozacak haberi biraz geç de olsa veren Meizu, 21 Ekim tarihli etkinlikte piyasaya sunmaya hazırlandığı yeni akıllı saatini tanıtacak. Henüz detaylı bilgiler yer almasa da Meizu’nun üretimi olan akıllı saat tasarım açısından biraz kalın bir görünüme sahip olarak karşımıza çıkacak.

Teknolojice-MeizuAkilliSaat-2

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Meizu Akıllı Saat Sektöründe!” üzerine 4 yorum

 1. Can dedi ki:

  Motorola Moto 360’dan sonra firmalar yuvarlak tasarım akıllı saatler çıkarmaya başladı. Bu tasarım daha çok rağbet görüyor.

 2. mithat dedi ki:

  son dönemde akıllı saatlerin hit olduğunu düşünürsek aradan sıyrılması gerekecektir.

 3. alican dedi ki:

  bu saatler çin malı yani tutmaz bu iş yani bana göre çakma

 4. muhtar dedi ki:

  Akıllı saatlerin pil ömürleri 1 haftayı görmediği müddetçe almak hamallıktan başka birşey değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.