Reklam Alanı
Meizu 1

Meizu Kavisli Telefon Üretecek

Ünlü şirket Meizu’dan yepyeni atak ! Meizu , Samsung Galaxy S7 Edge akıllı telefonuna rakip olabilecek boyutta bir akıllı telefon üretmeye çalışıyor !

MEİZU’NUN BÜYÜK HEDEFİ

Dünya üzerinde oldukça fazla sayıda akıllı telefon şirketi mevcut ve akıllı telefon şirketleri arasındaki rekabet giderek daha da kızışıyor. Son dönemde akıllı telefon şirketleri arasındaki rekabette Çin menşeine sahip olan, fiyat performans alanında kendisini kanıtlayan akıllı telefon şirketlerinin daha fazla kazanmaya başladığını bu haberimizde belirtmiştik.  Fiyat – performans alanında cihazlar üretmeye çalışan şirketlerden birisi olan Meizu, yeni akıllı telefonu ile karşımıza çıkıyor. Ancak yeni Meizu telefonunun çok önemli bir misyonu bulunuyor !

SAMSUNG’U GEÇMEK İSTİYOR !

Meizu, şuan da çalışmalarını yürüttüğü ve ismi henüz kesinleşmeyen yeni akıllı telefonu ile doğrudan Samsung’un çok konuşulan Edge serisini hedef alıyor ! Meizu’nun şuan da çalışmalarını yürüttüğü gizemli akıllı telefonu kavisli ekrana sahip. Cihazın ekranının son derece gelişmiş olacağı ve donanımsal olarak üst segmentü bir telefon olarak karşımıza çıkacağı kesinleşmiş durumda !

Emre Bey {Emre}

“Meizu Kavisli Telefon Üretecek” üzerine 1 yorum

  1. Faruk dedi ki:

    Samsungun kavisli ekran üreterek elde ettiği farklılığı yok etmeyi hedefleyen bir firma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.