Reklam Alanı
Meizu 0

Meizu M3S Özellikleri

Meizu’dan yeni bir telefon daha 1 Meizu M3S akıllı telefonu ile ilgili ayrıntılar… M3S telefonu ile ilgili merak edilenler…

MEİZU M3S ÖZELLİKLERİ

Meizu M3S akıllı telefonunda 5 inch büyüklüğünde HD ekran çözünürlüğüne sahip 2.5D kavisli ekran yer almakta. 8 çekirdekli Mediatek işlemciye sahip olan akıllı telefonun RAM ve depolama alanı olarak ise çeşitli seçenekleri yer alıyor;

Meizu M3S akıllı telefonunda 16 GB dahili depolama alanı ve 2 GB RAM, veyahut 32 GB dahili depolama alanı ve 3 GB RAM bulunan modeli seçebiliyorsunuz. Yani RAM ve depolama alanı konusunda kullanıcılara çeşitli farklılıklar, seçme özgürlüğü tanınmış. Tabiki özellikleri daha yüksek olan modeli seçtiğinizde fiyat ta artıyor.

3020 mAh batarya bulunan akıllı telefon aynı zamanda 4G veri bağlantısını destekliyor. Bu demek oluyorki cihaz ile birlikte 4.5G hizmetini sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Cihazın çift simkart desteğine sahip olduğunu da hemen siz değerli okurlarımıza iletelim.

FİYATLANDIRMA;

Cihazın 3 GB RAM ve 32 GB hafızaya sahip olan modeli 136, 2 GB RAM ve 16 GB hafızaya sahip olan telefonu ise 106 Dolar’dan satışa sunulacak.

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.