Reklam Alanı
Teknoloji 1

Messenger Bir Rekor Daha Kırdı !

Dünya genelinde ilk çıktığı zamanlarda fazla tutulmayan, özellikle de Facebook üzerinden mesajlaşmak isteyenlerin yüklemesi zorunlu kılındıktan sonra iyice antipatik gözüken Facebook Messenger şu günlerde bir rekora daha imza attı.

MESSENGER’DAN REKOR !

Facebook’ta bulunan arkadaş listesiyle mesajlaşmak için kullanılan ayrı bir uygulama olan Facebook Messenger’ın aylık 1 milyar kullanıcı sayısına ulaştığı bilgisine ulaşıldı. Bu büyük rekoru kırmayı başaran Facebook Messenger’ın meyveleri toplayabilmesinin en büyük nedeni olarak popülarite ve yenilikler gözüküyor. Facebook Messenger uygulaması üzerinde bulunan bazı yenilikler uygulamanın kullanımını daha pratik bir hale getiriyor. Uzun bir zamandır Facebook Messenger’da olan bir özellik olan baloncuk özelliği ise uygulamanın hiç kuşkusuz en önemli ayrıcalıklarındın birisi… Facebook Messenger’ın sahip olduğu baloncuk özelliği sayesinde kullanıcılar oyun , film keyifleri esnasında pencere değiştirmeden çıkan baloncuk üzerine tıklayarak mesajlaşmalarını yapabiliyorlar. Keyifleri bölünmeyen ve bundan dolayı da uygulamaya daha sempatik bakan kullanıcılar Facebook Messenger’daki en önemli farkın bu baloncuk özelliği olduğunu düşünüyorlar.

 

Emre Bey {Emre}

“Messenger Bir Rekor Daha Kırdı !” üzerine 1 yorum

  1. S.e dedi ki:

    Bazen mesajlar geç gidip geç gelebiliyor. Yinede whatsapp la beraber en iyisiler. Aynı olay twitter özel mesajda da var. Geç gidiyor mesajlar. Tabi bu uygulamalarda en alt seviyede. Bir sorunuda internet yokken gelen mesaj internet geldikten sonrada gözükmeyebiliyor.Bildirim gelmiyor yani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.