Reklam Alanı
Android 0

Messenger Uygulaması ile Ücretsiz Mesajlaşma

Messenger Uygulaması ile Ücretsiz Mesajlaşma

Facebook’la uyumlu bir şekilde Facebook içindeki sohbet kısmının ayrı bir uygulama olarak kullanılmasına olanak tanıyan bir uygulama şeklinde kullanılmaya başlanan Messenger uygulaması kısa sürede bundan daha fazlasına da ulaşmayı başardı. Son güncel hali ile birlikte sadece Facebook üzerindeki arkadaşlarla değil aynı zamanda rehber listesinde bulunan ya da farklı uygulamalar üzerinde bulunan kullanıcılarla da iletişim kurmaya olanak sağlayan bu uygulama telefonla mesajlaşmanın en iyi yollarından biri haline geldi. İnternet verilerini kullanması ile birlikte başka hiçbir ek ücret alınmadan mesajlaşmaya olanak sağlayan bu uygulamayı edinmek için Messenger indir yönlendirmeleri ile uygulamayı telefonda kullanmak mümkün olabilmektedir.
iPhone ve iPad için messenger buraya tıklayarak indirin.

Messenger ile Neler Yapılabilir?

Öncelikle Messenger uygulaması internet verilerini kullandığı için hızlı ve ücretsiz bir şekilde mesajların iletilmesini sağlamaktadır. Bunun ötesinde sadece yazılı metin şeklinde oluşturulmuş olan mesajların başka kişilere gönderilmesinin yanı sıra fotoğraf ve videoların da gönderilmesi mümkün olabilmektedir. Messenger sadece yazılı mesajlara değil aynı zamanda sesli ve görüntülü aramalara da olanak sağlamaktadır. Yine yazılı mesajlarda olduğu gibi internet verileri kullanıldığı için yine ücretsiz şekilde aramalar ve konuşmalar yapılabilmektedir. Messenger indir deyip uygulamayı telefonunda kullanan kişiler için en büyük yenilik ise başka kişilerle konuşurken telefonları ile başka işlemleri yapabilmeleri olmaktadır. Kişiler burada telefonlarından bir dosya seçip konuşma sırasında dosyaların karşıya iletilmesini de sağlayabilirler. Görüşmelerde internet bağlantıları kesilmediği takdirde hiçbir şekilde kesilme ve donma yaşanmamaktadır.

Messenger Kullanımı Kolay Mı?

Haberleşme uygulamalarında kullanıcıların en fazla dikkat ettiği konu uygulamanın ne kadar kolay bir kullanıma sahip olduğu olmaktadır. Messenger indir aramaları sonucunda uygulamaya ulaşmış olan kişiler konuştukları kişileri ayrı sohbet balonları şeklinde telefonlarının başka bölümlerine ekleyerek çok daha kolay ve hızlı bir şekilde haberleşmeyi de sağlayabilirler. Facebook’la uyum içinde çalıştığı için Facebook hesabı aktif durumda olan kullanıcıların rahatlıkla görüntülenebildiği bu uygulamada aynı zamanda Messenger uygulamasında çevrimiçi olan kullanıcılar da rahatlıkla görülebilmektedir. www.facebookindir.net adresinden Messenger uygulamasını ücretsiz olarak indirerek uygulamayı kurabilir ve artık tüm kişileriniz için tek bir uygulama üzerinden mesajlaşabilirsiniz.

Malker Reklam {Malker}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.