Reklam Alanı
Teknoloji 1

Messenger Üzerinde Basketbol Oynayabilirsiniz !

Akıllı telefonlar hayatımızın hemen hemen her alanında son derece yaygın bir biçimde kullanılırken hiç kuşkusuz bu durum özellikle oyuncuların çok işine yarıyor. Artık hemen hemen her oyun türü akıllı telefonlarda mevcut durumda ve bu oyuncuların yüzünü güldürüyor. Ufak oyunların son derece yaygın olduğu akıllı telefon yazılımlarına has olarak geliştirilen bazı farklı türde uygulamalara da ufak oyunlar entegre edilebilmekte. Bu örneklerden en belirgini hiç kuşkusuz Facebook Messenger üzerinden gizli bir kod sayesinde satranç oyunu oynamak. Elimize ulaşan bilgilere göre yeni bir güncelleme ile beraber artık satranç oyununun dışında başka bir oyunu daha Messenger’dan rahatlıkla oynayabilirsiniz !

MESSENGER ÜZERİNDE BASKETBOL KEYFİ !

Facebook Messenger uygulaması üzerinde bir sohbet baloncuğu açıkken sağ tarafta bulunan emoji butonundan basketbol topunu seçip arkadaşınıza gönderin. Basketbol topunu arkadaşınıza gönderdikten sonra o topun üzerine tıklama yapın. Ardından karşınıza ufak bir oyunun açıldığını göreceksiniz. Bu ufak oyun ile arkadaşınızdan mesaj beklerken vakit geçirebilirsiniz.

DAHA FAZLA İLGİNÇ HABERLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Bey {Emre}

“Messenger Üzerinde Basketbol Oynayabilirsiniz !” üzerine 1 yorum

  1. Taner dedi ki:

    facebook messenger basketbol oynamak gibi ufak bir ayrıntı yapmış, google ve youtube’da da örnekleri var, gizli kalmıyor böyle şeyler pek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.