Reklam Alanı
Teknolojice - Metal Gear Solid V The Phantom Pain, satış rakamları
Oyun 1

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in Satış Rakamları

Kojima ve Konami tarafından geliştirilen Metal Gear Solid serisinin 5. oyunu olan The Phantom Pain’in satış rakamları Konami tarafından açıklandı. Çıktığı ilk günden beri tahmin edilemeyecek bir şekilde ilgi ile karşı karşıya kalan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, rekorlar kırmaya devam ediyor.

Tarz itibari ile karşılaştırabileceğimiz bir oyun yok. Zaten oyuncularda oyunu bu yüzden çok sevdi. Hem açık dünya hemde savaş oyunu. Yani GTA 5 ile Battlefield 4’ün karışımı gibi bir şey. Oldukça eğlenceli ve keyifli bir oyun. Ayrıca oyunda kullanılan teknolojiler kullanıcıları hayran bırakmıyor değil.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, 1 Eylül 2015’de PS3, PS4, Xbox One ve Xbox 360 platformları için çıkış yapmıştı. 15 Eylül’de ise PC platformu için satışa sunuldu. Yaklaşık olarak 2 aylık bir sürede yaklaşık olarak 5 milyon civarı bir satış rakamına ulaştı. Oyunun bu derece el üstünde tutulması yapımcı firmayı da bir hayli şaşırttı. Oyunun sürekli güncellenip, daha da geliştirildiğini söylemeliyim. Yeni tarzda bir oyun arıyorsanız bu oyun tamda size göre olabilir.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’in Satış Rakamları” üzerine 1 yorum

  1. oğuz dedi ki:

    Bence sonuna kadar hak ettiler.Hak ettikleri kazancı almaları beni mutlu etti açıkcası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.