Reklam Alanı
Akıllı Saat 2

Microsoft Band 2 Piyasa da!

Microsoft Band 2 Piyasa da!

Teknolojinin her alanında imzası olan isimlerden Microsoft, hatırlayacak olursanız akıllı bileklik sektörüne oldukça iddialı bir giriş yaparak Microsoft Band isimli ürününü tanıtmıştı. Bunun üzerine adım atmış olduğu ürünün yenilenen yüzü olarak da Microsoft Band 2’yi piyasaya sunan Microsoft, 250 Dolar fiyat etiketi ile Amazon, BestBuy gibi alışveriş sitelerine giriş yaptı.

Teknolojice-Microsoft Band 2-2
Microsoft Band 2 de yer alan oldukça şık ve modern tasarım göz doldururken, ürünün kayış ve kilit kısımlarında değişiklik yapabiliyorsunuz. Sağlık konusunda oldukça ilerleme kaydeden ürün, GPS, barometre, Kalp Ritim Ölçer, UV monitör, kalori ölçer, uyku takibi ve Cortana entegrasyonu gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor. Microsoft Healt uygulaması ile de gün içerisinde yapılan aktivitelere detaylı bir şekilde ulaşabilirken, VO2Max özelliği ile de maksimum oksijen alınımını da hesaplayabiliyorsunuz.

Teknolojice-Microsoft Band 2-

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Microsoft Band 2 Piyasa da!” üzerine 2 yorum

  1. selami dedi ki:

    doğrusu bütün özelliklerin bir arada olan alet çok şaşırtıcı geldi bana

  2. Haydar dedi ki:

    Ne kadar fazla özellik gelirse gelsin windows bir kere geriye düştü her türlü geriden geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.