Reklam Alanı
Mobil 0

Microsoft Son Kozunu Oynamaya Kararlı !

Akıllı telefon alanında istediği başarıları elde edemeyen ünlü teknoloji devi Microsoft, son kozunu oynayabilmek için harekete geçti.

MİCROSOFT’TAN HEYECANLANDIRAN HAMLE !

Bilindiği üzere şuan da akıllı telefon alanında üç büyük işletim sistemi söz konusu… Bunlar; Windows Phone, Android ve iOS… Bu üç önemli işletim sistemi arasında büyük bir çöküşe geçen Windows Phone beklenen ilgiyi bir türlü bulamadı. Windows Phone’dan neredeyse ümüdini kesmiş durumda bulunan Microsoft’un şimdi yepyeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı, bu yeni akıllı telefonun sahip olduğu özelliklerin teknoloji dünyasına yeni bir boyut kazandıracağı iddia edildi.

SINIRLARI ZORLAYACAK !

Microsoft’un önemli bir yetkilisi tarafından yapılan açıklama da Microsoft’un yeni bir üst segment telefon üzerinde çalıştığını bizlere doğruluyor. Hatta yapılan açıklamada yeni akıllı telefonun sahip olacağı özelliklerin üst segmentin de üstünde şeklinde tanımlanabileceği lanse edildi. Yani iddialar son derece büyük. Bakalım zamanla Windows Phone işletim sistemi üzerindeki ölü toprağını atabilecek mi?

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.