Reklam Alanı
Teknoloji 0

Microsoft’un All İn One Devri !

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden birisi olan Microsoft, All İn One bilgisayar kategorisindeki cihazları ile karşımıza çıkacak !

MİCROSOFT’TAN ALTIN HAMLE

Yazılım hususunda günümüzde çok değerli teknoloji şirketlerinden birisi olan Microsoft, bilgisayar alanında en fazla kullanılan işletim sistemi olan Windows işletim sisteminin sahibi. Son derece yaygın, sevilen bir şirket olan Microsoft’un önümüzdeki süreçte All in One alanına çok yoğun bir ilgi göstereceği, bu alanda büyük karlar elde etmek istediği bilgisine ulaşıldı. All in One bilgisayarlarına özellikle son zamanlarda ofisler tarafından yoğun bir ilgi olması teknoloji devlerini de ciddi anlamda harekete geçirdi. Microsoft’un All in One alanında başarılı olabilecek bir şirket olduğuna kuşku yok ancak All in One alanındaki bilgisayarların haddinden fazla oluşunu bir avantaja çevirebilirse yani fiyat – performans ürünleri sunabiilirse bunu başarabilir.

All İn One PC Nedir?

All İn One PC, bilgisayarın kasasındaki donanımları monitör içerisinde sunan,  bu sayede hem monitörü hem bilgisayar kasasını bir arada sunan çok önemli bir teknolojidir.

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.