Reklam Alanı
Oyun 0

Mirror’s Edge: Catalyst Yine Ertelendi

DICE tarafından geliştirilen ve EA tarafından yayınlanması planlanan Mirror’s Edge: Catalyst bir kez daha ertelenerek bekleyenleri şaşırtmadı. Daha önceden ilginç bir bahane ile ertelenen oyunu birçok kişi heyecanla bekliyordu. Bugün başlayan kapalı beta tarihinden sonra oyundaki eksiklikleri gidermek için fazladan zamana ihtiyacı olduğunu dile getiren EA, oyunun çıkış tarihi ileri bir tarihe erteledi.

Xbox One, Playstation 4 ve PC için geliştirilen oyunun ilk çıkış tarihi 23 Şubat olarak açıklanmıştı. Daha sonradan gelen erteleme kararı 24 Mayıs’a çekilen çıkış tarihi bir kere daha ertelenerek 9 Haziran tarihine kadar gelmeyi başardı.

Macera-aksiyon karışımı bir oyun olan Mirror’s Edge: Catalyst‘nin grafikleri ve oynanışı için ise harika ötesi diyebiliriz. Oldukça güzel dinamiklere sahip olan oyunu FPS olarak oynayacağız. Oyuncuların, oyunu daha fazla hissedebilmesi için FPS modunu biraz farklı geliştiren DICE bu ertelemelerin hakkını verecekmiş gibi görünüyor. Karakterin aldığı darbeleri, atlarken ve düşerken yaşadığımız animasyonları fazlasıyla hissedeceğiz. Oyunun zorluk seviyesi ise fazlasıyla tatmin edici olacak.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.