Reklam Alanı
Android 0

Mobil Uncle Tools Nedir?

Mobil Uncle Tools; telefonlarımızı rootlarken kullanabileceğimiz, rootlu telefonlarda birçok işi halledebileceğimiz bir Google Play uygulamasıdır.Bu uygulama ile telefonunuzda birçok kısıtlanan yere girebilirsiniz.Aslında saymakla bitiremeyiz özelliklerini biraz bahsedecek olursak Mobil Uncle Tools ile şu işlemleri yapabilirsiniz.

  1.  Uygulama üzerinden cihaz bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.
  2. Kolay açıklık mühendisli ve MTK mühendislik modları ile telefonunuzdaki bazı özellikler ile oynayabilirsiniz.
  3. Telefonunuzun IMEI’si sizin için en önemli şeylerden biri.Olurda bir olumsuz durumda kaybolmasın diyorsanız uygulamamız üzerinden IMEI’nizi yedekleyebilirsiniz.
  4. Eski bir telefonunuz var ve bu cihazın IMEI’sini yeni aldığınız telefona mı atmak istiyorsunuz? Uygulama sayesinde eski telefonunuzun IMEI’sini yeni telefonunuza ekleyebilirsiniz.
  5. Telefonunuzun ses ayarlarıyla oynayabilirsiniz.(Eğer gereğinden fazla artırırsanız ses ayarlarını, telefonunuz bu durumdan zarar görebilir.Olabildiğince bu ayarlar ile uğraşmamaya çalışın.)
  6. Telefonunuza root atmak için kullanabilirsiniz.(Root nedir diyenler için root; telefon üreticileri tarafından kullanıcıların telefona zarar vermemesi için koyulan kilidin bazı işlemler sonucunda kırılmasıdır. Root telefonunuzu garantiden çıkarır ama telefonunuzun bütün yetkilerine sahip olabileceğiniz için her türlü kişiselleştirmeyi yapabilirsiniz.)

Screenshot_2012-11-10-01-55-30

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.