Reklam Alanı
Donanım 0

Monster Abra Serisi GTX 1050 İle Donatıldı!

Monster Abra Serisi GTX 1050 İle Donatıldı!

Genellikle oyunculara yönelik bilgisayar üreten Monster firması, ünlü laptop modelleri olan Abra A5 ve Abra A7 serisini yeniden dizayn etti ve en dikkat çekici özellik ise ilk olarak GTX 1050 ekran kartı ile geliyor olmaları oldu.

Monster firması zaten daha çok performans odaklı ürünler ortaya koymakta ve en son donanımları ürünlerinde kullanmaktan vazgeçmeyen bir firma. Intel İ7 işlemcisinin Kaby Lake modelini kullandığı gibi bu sefer NVİDİA GTX 1050 ekran kartını kullanıyor.

Yeni Monster Abra A5 ve Abra A7 Serisinin Ortak Özellikleri

Özellikle oyun severlerin yakından takip ettikleri ekran kartı modellerinden GTX 1050 ve GTX 1050 Ti modellerini kullanıyorlar. Bu model ekran kartları NVİDİA tarafından bir önceki GTX 10 serisi ekran kartlarına göre %30 %35 civarı bir performans artışı sağlıyor. Bu da mükemmel bir grafik deneyimi sunmasını sağlıyor.
Yüksek performans demiştik bunun için de işlemci olarak Intel’in en son çıkarttığı Intel İ7 işlemci serisini kullanıyor ki bu size çok iyi bir performans sağlıyor.

Bunun yanı sıra Monster Abra A5 ve A7 serisinde Türkçe klavye kullanılıyor aynı zamanda görüntü kalitesi için de Full HD geniş açılı mat LED ekran kullanılıyor. Özellikle güneşli veya yoğun ışıklı ortamlarda mat ekrana sahip olmak sizlere büyük bir avantaj sağlıyor. Ses sistemi olarak da Sound Blaster Cinema 3 ses sistemine sahip olduğu için kullanıcılarına müthiş bir ses deneyimi sunuyor.

Monster Abra A5 ve A7 Fiyatları?

Monster Abra serisi 4599 Türk Lirasından başlayıp bütçe ve isteğinize göre fiyatı yükseliyor. Elbette yükselen kur farkı burada da fiyatların yüksek olmasına sebep oluyor.

 

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.