Reklam Alanı
Teknoloji 4

Mount & Blade II’nin Steam Sayfası Açıldı

Türk yapımı en kaliteli oyunlardan biri olan Mount Blade serisinin yeni oyunuyla ilgili sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Oyuncuların uzun süredir haber beklediği Bannerlord’ın Steam sayfasını şuan aktif durumda.  Oyunla ilgili yeni videoları ve görselleri de Steam sayfasına ekleyen dağıtıcı firma TaleWorlds, çıkış tarihini açıklamaktan kaçındı.

Yaklaşık olarak 2 yıldır geliştirilen ve çok fazla bilgi alamadığımız Mount Blade II: Bannerlord, bizleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Önceki serilerde eksikliğini hissettiğimiz birçok özelliği yeni seride görebileceğiz. Özellikle yapay zekada oluşan hatalar ve oyuncu animasyonları oyunun gerçekçiliğine darbe vuruyordu. Uzun süredir geliştirilen ve daha uzman bir kadro ile yoluna devam eden TaleWorlds, Bannerlord’un çok farklı olacağını açıklamıştı.

Oyunun açılan Steam sayfası birçok kişiyi heyecanlandırmayı başardı. Çok fazla bilgi bulunmasa da Steam sayfasının gelmesiyle birlikte oyunun çıkış tarihi de az çok tahmin edilebilir oldu. Şuan için net bir tarih verilmemiş ama çok yakın zamanda Mount Blade II: Bannerlord‘un çıkış tarihi açıklanacaktır. Ayrıca Steam sayfasında oyunun Türkçe dil desteğinin bulunmadığı belirtiliyor. Ama oyun Türkçe dil desteği ile çıkış yapacak.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Mount & Blade II’nin Steam Sayfası Açıldı” üzerine 4 yorum

 1. Arkın dedi ki:

  Sırf Türkler yapıyor diye alacağım. Ama bu grafiklere bir çözüm bulmalılar artık.

 2. bahri kasap dedi ki:

  türkce dil desteği olmasıda çok önemli değil gibi geliyor bana şimdiki nesil zehir gibi ingilizce öğreniyor.

 3. Adem dedi ki:

  Yeni oyunda ciddi gelişmeler yapılmış özellikle grafikleri önceki oyunlarına göre çok daha iyi.

 4. Onur Koşucu dedi ki:

  Yıllar önce, yapımcısı Türk olduğu için oynadığım bir oyun. II.si çıkınca da belki de ilk indiren oyunculardan biri olacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.