Reklam Alanı
Oyun 0

Mount Blade Wardband PS4 ve Xbox One İçin Geliyor

30 Mart 2010 tarihinde piyasaya sürülen Türk yapımı savaş oyunu Mount Blade Wardband’ın Playstation 4 ve Xbox One sürümleri için çalışmalara başlandı. Microsoft Windows ve Linux tabanlı işletim sistemi için geliştirilen oyunun PS4 ve Xbox One sürümleri uzun zamandır bekleniyordu. Geliştirici firma çok yakın zamanda bu oyunun konsol versiyonlarını piyasaya sürecek.

Tamamen yerli yapım bir oyun olan Mount Blade’in dağıtımını Taleworlds Entertainment gerçekleştirmektedir. 2005 yılında Ankara’da kurulan Taleworlds‘un sevilen oyunu Mount Blade, oyun dünyasının gündemine girmeye çalışıyor. Uzun süredir sessizliği koruyan Taleworlds, yaptığı bir açıklama Wardband’ın PS4 ve Xbox One sürümlerinin satışa sunulacağını açıkladı.

Oyunun yeni serisiyle ilgili haber beklerken böyle bir haber gelmesi de herkesi şaşırttı. Konsollarda Mount Blade Warband keyfini yaşama fırsatı bulacak olan oyuncuları şimdiden heyecan sarmış durumda. Tıpkı PC sürümünde olduğu gibi konsol sürümlerinde de hikaye ve multiplayer modu bulunacak. Ayrıca grafiksel olarak da PC sürümüne göre biraz daha kaliteli olması bekleniyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.