Reklam Alanı
Teknoloji 3

MWC 2017’de Tanıtılacak Telefonlar Ve Yenilikler!

MWC 2017’de Tanıtılacak Telefonlar Ve Yenilikler!

Teknolojinin en önemli fuarı 26 Şubat 2017’de Barselona’da görücüye çıktı. Her yıl olduğu gibi Dünya Mobil Kongresi’nde birbirinden ilginç ve ilgi çekici ürünler tanıtıldı. 2017 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen ürünleri, firmalar tek tek özen ile kullanıcıya sundu.

MWC 2017’de Tanıtılan Telefonlar

MWC 2017’de firmalar adeta güç gösterisine çıkacak ve her firma yaptığı en iyi ürünü tanıtacak dedik. Bunların başında elbette güçlü teknoloji firması olan LG geliyor. LG bu yıl MWC 2017’de amiral gemisi olan LG G6 ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Güçlü ve gelişmiş özellikleri ile büyük ilgi gördüğünü söylemek yanlış olmaz.

Japonların güçlü simgesi olan Sony’de bu yıl MWC 2017’de yerini aldı ve ayrıca geçen serisi pek parlak olmayan Sony bu yıl fuara 5 farklı model ile geldi. Yoshino, BlancBright, Keyaki, Hinoki, Mineo isimlerini verdiği ve alt seviyeden başlayan ve sırayla üst seviyeye çıkan cihazları ile bu yılın en ilginç firması olmak için büyük çaba gösterdiğini söylüyor.

Yıl içerisinde birçok farklı model telefon piyasaya süren Samsung’da fuarda bulunuyor. Samsung bu yıl, amiral gemisini fuarda tanıtmıyor ve yaklaşık 20 gün sonra tanıtacağını söylüyor. Samsung bu yıl yerinde Galaxy Tab 3 ve Galaxy A ve J 2017 serileri ile görücülerini karşılıyor.

Bu firmaların yanında HTC firması da yeni akıllı cihazı HTC One X10 tanıtması bekleniyor. Tekrar android pazarına dönmek isteyen Nokia ise efsane bir dönüş yaparak Nokia 3310 telefonunu kullanıcıya sundu. Son yıllarda telefon piyasasında yer alan Lenovo’da Moto G5 ile kendi alanında sizleri bekliyor.
Çinli üretici Huawei ise Huawei P10 ile birlikte bir de akıllı saat ile bu yıl karşımıza çıkıyor. Son günlerde sıkça görmeye başladığımız Asus ise Zenfone Go akıllı cihazını sizlere göstermek istiyor.

Sadece Akıllı Telefonlar Değil

MWC 2017 fuarında sadece akıllı telefonlar değil tabletler ve akıllı saatlerde oldukça fazla ilgi görüyor. Özellikle şarj süresinde iyileştirme yapılmış akıllı saatler oldukça dikkat çekiyor. Tabi ki burada birçok yabancı firma bulunuyor ve maalesef hepsi her ürününü ülkemize göndermiyor.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“MWC 2017’de Tanıtılacak Telefonlar Ve Yenilikler!” üzerine 3 yorum

 1. Taha dedi ki:

  LG ve Huaweia 2017 kongresine damgasını vurdu. yeni amiral gemiler üst düzey özellikte

  1. Cüneyt Kılıç dedi ki:

   Huawei son yıllarda yükselen bir grafik yakaladı ve dediğiniz gibi hem kalite hem de donanım olarak üst seviye telefon üretiyor

 2. Caner dedi ki:

  Kongrede 2 telefon gerçekten büyük dikkatimi çekti. Huawei ve Asus, gelecek yılın piyasasına yön verecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.