Reklam Alanı
Oyun 0

NBA 2K17’nin Oynanış Videosu Yayınlandı

2K Games tarafından geliştirilen NBA serisinin yeni oyunu NBA 2K17, piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Spor oyunlarının çıkış yaptığı ay olarak bilinen Eylül ayında bizlerle olacak olan oyunun yeni tanıtım videosu da yayınlandı. NBA 2K17’nin oynanışını gelişen grafiklerini ve mekaniklerini bu videoda gözlemleyebilirsiniz.

Zaten gelişmiş olan grafiklerin üzerine koyarak devam eden 2K Games, oyuncuların animasyonlarında küçük değişikler yapmayı da ihmal etmemiş. Önceki serilerde rastlamadığımız bir çok yeni animasyon, NBA 2K17 ile birlikte bizlerle buluşacak. Saha atmosferi ve efektleri de daha gerçekçi ve göz alıcı bir hala getirmeyi amaçlayan 2K Games, ilerleyen serilerde ne gibi yenilikler yapabilecek merak ediyoruz. Çünkü grafiklerde son nokta bu olabilir.

İkili mücadelelerde daha gerçekçi bir yaklaşım sergilediklerini söyleyebiliriz. Ayrıca oyuncuların durumlara verdiği tepkilerde de farklılıklar mevcut. NBA 2K17 ile birlikte şut atışları da geliştiriliyor. Muhteşem bir NBA serisine hazır olun. Yayınlanan oynanış videosunu aşağıdaki YouTube bağlantısı üzerinden izleyebilirsiniz. Oyunun piyasaya giriş tarihi ise 20 Eylül 2016 olarak açıklandı.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.