Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 188 0

NBA 2K18 İnceleme

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

NBA 2K18 İnceleme

İlk başta konsollar için piyasaya sürülen fakat kullanıcıların büyük beğenisini  kazanınca farklı platformlarda oyunun devamını çıkarmaya devam etti. 2K Games’in her sene düzenli olarak çıkartmış olduğu ve Dünyanın en prestijli basketbol ligi olan NBA’in takımlarının yer aldığı 2K’nın merakla beklenen oyunu NBA 2K18 19 Eylül 2017 tarihinde piyasaya sürülecek.

NBA 2K18 İlk İzlenim

Eski NBA 2K oyunlarından tecrübeli olanlar muhtemelen son çıkan oyunda zorluk çekmeyecek fakat 2K18’in 2K16’dan tamamen farklı bir oyun olacağı iddialar arasında. Yeni çıkacak olan modlar, oyuncu yüzleri ve salon grafikleri oyunculara farklı bir deneyim yaşatacak.  Oyunun efsane sürümünün kapağında NBA’in efsane oyuncusu ve smaçlarıyla hafızalarda iz bırakan Shaquille O’Neal yer alacak.

NBA 2K18 Oyun içi satın alma konusunda daha geniş bir yelpaze sunulacak ve sporcu kartları, panini stickerlar ve myteam paketleri satılacak. Efsane sürümün bir de altın versiyonu olacak. Bu versiyonda sanal ve fiziksel kartların sayısı arttırılacak. Çıkacak olan oyunun fiyatı hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı fakat NBA 2K17 gibi steamden satışa sunulacağı tahmin ediliyor. MyLeague, MyCareer ve MyGM gibi modlar bu oyunda da yer alacak. Aynı zamanda online olarak oyunu oynayabileceksiniz.

NBA 2K18 Ön Sipariş

NBA 2K18 oyununu ön sipariş ile satın alanlar dört gün önce yani 15 Eylülde oynamaya başlayabilecek. Ayrıca ön siparişle oyunu satın alan kullanıcılar oyun içi satışlarında %5lik bir indirimden de yararlanabilecek. Ön satışları arttırmak adına yapılan bu kampanyaların işe yaradığını belirtsek hata yapmış olmayız çünkü indirimleri günden güne arttıran 2K satışlardan oldukça memnun bir tablo çiziyor. Xbox, Playstation ve bilgisayar versiyonunun satışa sunulacağı oyunun mobil olarak ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda ise henüz net bir bilgi yok.

 

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.