Reklam Alanı
Nokia 0

Nokia 3310 Türkiye Fiyatı Ortaya Çıktı!

Nokia 3310 Türkiye Fiyatı Ortaya Çıktı!

Ha geldi, ha gelecek derken bir zamanların efsane telefonu Nokia 3310, yeni tasarımı ve şekli ile piyasalara dönüş yapmanın heyecanını yaşıyor. Uzun bir süre önce yapılan tanıtımının ardından başlatılan dağıtım süreci yavaş yavaş ilerlemekte olup kısa bir süre sonra ülkemizde de raflardaki yerini alacağını belirtmek istiyoruz. Akıllı telefon özellikleri bulunmayan hatta İnternet bağlantısı dahi kurulamayan 3310’un en belirgin özelliği 1 aya kadar giden şarjının olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatı ile ilgili gelen birçok haber sonucunda resmi kurumlarca Türkiye fiyatınının netleştiğini belirtmek istiyoruz.

Türkiye’nin önde gelen E-Ticaret platformlarında satışına başlanan Nokia 3310’un ülkemizdeki fiyatı 549 TL olarak belirlenmiş durumda. Fazla bir özelliğinin olmamasının yanında talep edilen ücretin oldukça fazla gibi duruyor olması teknoloji severlerin yüzünü bayağı ekşitmiş durumda. 3G desteği olmayan, 2 MP arka kamerasına sahip telefonun yapabildiği tek şey açık durmak ve 22 saate varan bir konuşma süresi sunmak. Başta hepsiburada olmak üzere birçok teknoloji mağazasındaki yerini alan ürünün ilk satışları yine firma tarafından garantili bir şekilde sunulabilecek. Satışların şu an için online mağazalar üzerinden yapıldığını belirterek kısa zaman içerisinde tüm teknoloji mağazalarındaki raflarını doldurabilecek.

Teknolojiyi yakından takip eden kişiler genellikle fiyat-performans ağırlıklı telefonların popüler olduklarını bilmekteler. Birçok kişi tarafından hüsran olarak gösterilen telefonun fiyatında indirime gidilmemesi durumunda ülkemizde alıcının çok az olacağını da ifade edebiliriz.

{phantaso}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.