Reklam Alanı
Nokia 1

Nokia 6 Yok Satıyor!

Nokia 6 Yok Satıyor!

Geçtiğimiz ay Mobil Dünya Kongresinde tanıtımı yapılıp aynı gün satışı başlanan Nokia 6 neredeyse yok satıyor! Dağıtımı HDM Global tarafından yapılan ürünün 32 GB modeli birçok ülkede stok sıkıntılarının kısa sürede baş göstermesine neden olmuştur. Cihazın ilk satış merkezi olan Çin içerisinde telefonun 32 GB olan modeline olan rağbet, üretimlerin hız kazanmasına neden olmuştur.

Sadece Mobil Dünya Kongresinde tanıtımı yapılan Nokia 6 için herhangi bir özel reklam düzenlenmemesine rağmen bu denli ilginin oluşması birçok teknoloji tutkusu kişinin de dikkatini çekmiş durumdadır. Çinliler, özellikle Nokia ürünlerine bağlı olmaları nedeni ile cihazın fiyat ve özelliklerine aldırış etmeden üretimi yapılmış tüm stokları tüketmeyi başarmışlardır. Stok bekleyen birçok ülke ise durumdan oldukça şikayetçi olarak bir an önce üretimlerin hızlı bir şekilde devam etmesini istemiştir.

Mobil Dünya Kongresinde oldukça heyecanlı zamanlar geçiren Nokia, hem geçmişe olan özlemi gidermek amacı ile 3310 modelinin tekrar satışa sunması ile gündeme konusu haline gelmiştir. Tanıtım ardından hayal kırıklığı olarak adlandırılan 3310 için kongre oldukça sönük geçtiğini belirtebiliriz. Ardından son çalışmalarının ürününü olarak piyasalar içerisinde yer almaya hazırlanan Nokia 6 için ise sadece tanıtım organizasyonu gerçekleştirilmişti. Son gelen haberlere göre stok durumu tamamen tükenmiş olup Çin’in özellikle 32 GB modeli üzerinde yoğun bir ilgi gösterdiği belirtilmiştir. Diğer ülkelerde satışların ne zaman başlayacağı konusunda gelişmeler, yine buradan aktarılacağını da belirtmek istiyoruz.

{phantaso}

“Nokia 6 Yok Satıyor!” üzerine 1 yorum

  1. Asım dedi ki:

    Nokia 6 ile ilgili incelemeleri izleme fırsatı buldum. Gerçekten ihtiyaçlar dikkate alınarak üretilmiş. Ben beğendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.