Reklam Alanı
Nokia 2

Nokia Amiral Gemisi Çok Yakında Geliyor!

Nokia Amiral Gemisi Çok Yakında Geliyor!

Akıllı telefon pazarına kısa bir ara veren Nokia için dönüş hazırlıkları bir hayli yavaş ilerliyor gibi görünmekte. 27 Şubatta gerçekleştirilen Mobil Dünya Kongresinde 3 akıllı telefon tanıtımında bulunmasına rağmen kullanıcıların isteklerine uygun bir model geliştirememeleri nedeni ile eleştirilere maruz kaldıklarını hatırlatmak istiyoruz.

Uzun bir süre boyunca kullanıcılar Nokia tarafından üst düzey özelliklere sahip bir amiral gemi üretmesini bekliyordu. Şuan satışta bulunan Nokia 6, 5 ve 3 modelleri sadece belirli özelliklere sahip olması nedeni ile daha çok Asya ülkelerine hitap edeceği fikrinin de oluşmasına neden olmuştur. Gelen bir haber ise ortalığı karıştıracak türden olduğunu söyleyebiliriz. Nokia’nın üzerinde çalıştığı oldukça güçlü ve donanımlı bir amiral geminin yakın bir zamanda tanıtımının yapılacağını ve pazar payındaki gücünü tekrar bu cihaz ile ele geçirebileceğine dair iddialar gündeme gelmiştir.

Tasarlanan cihaz aslında Mobil Kongrede tanıtılacaktı. Bazı aksilikler nedeni ile tanıtıma yetişemeyen amiral cihazın haziran ayı gibi teknoloji severler ile bir araya gelebileceğine dair bilgiler çeşitli platformlarda paylaşılmaktadır. 2 farklı varyasyon ile üretilecek cihaz, 4 GB ve 6 GB  ram özellikleri ile sunulacak. İşlemci olarak Snapdragon 835 sisteminin kullanılacağını ve kamera tasarımında bir ilke sahip olabilecekleri de paylaşımlar arasında yer alıyor.Kaynağın doğruluğu konusunda net bilgiler olmamakla birlikle cihazın tahmini satış fiyatının ise 700 ile 800 Dolar arasında olabileceğini tahminlerin son bölümünde yer aldığını belirtmek istiyoruz.

{phantaso}

“Nokia Amiral Gemisi Çok Yakında Geliyor!” üzerine 2 yorum

  1. Mert dedi ki:

    Nokia bir zamanların efsanesi olarak gerçekten güzel telefonlar üretiyordu. Şimdi ise gerçekten sönük durumda. Yeni amiral gemi yükselmelerini sağlayabilir.

  2. Koray dedi ki:

    Nokia candır, çıkarsa alırım düşünmeden 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.