Reklam Alanı
Android 4

Opera Android VPN Aktif !

Opera internet tarayıcısının yeni hizmeti aktif vaziyette ! Opera Android VPN uygulaması resmen aktif hale getirildi.

Bilindiği üzere günümüzde özellikle bizim ülkemizde internet hususunda bazı sansürlemeler mevcut. Bazı internet sitelerine erişim , özellikle de +18 sayfalara erişim bakanlık tarafından kapatılıyor. Zaman zaman +18 siteler haricinde oldukça ünlü internet sitelerinin örneğin Facebook, Twitter , İnstagram gibi sosyal medya devlerinin de, özellikle ve özellikle Goal gibi bazı uluslararası ünlü spor haber sayfalarının dahi ülkemizde kapatılabilmesi Türk internet severleri VPN uygulaması bulmaya mecburi kılıyor. Opera, bazı ülkelerin vatandaşlarının bu sıkıntılarını bildiği için çok önemli yeni bir VPN uygulaması ile geliyor. Üstelik bu yeni VPN uygulaması dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olan Android için aktif vaziyette !

ANDROİD İÇİN DE GEÇERLİ

Daha önce farklı platformlar için Opera tarafından sunulan bu yeni VPN hizmetinin sonunda Android platformuna da gelmesi büyük ses getirdi. Opera’nın yeni VPN uygulaması Opera MAX kadar kapsamlı bir uygulama olmamasıyla, belli başlı standart görevleri yerine getirmesiyle dikkat çekiyor. Yani söz konusu uygulamanın bir internet tarayıcısı uzantısı olmasına rağmen sadece standart bir VPN uygulaması olarak kullanılabileceğini , yalnızca VPN alanı için hizmet sunduğunu söyleyelim. Uygulamanın hızı kesinlikle son derece önemli çünkü özellikle ücretsiz VPN uygulamalarının hızı kullanıcıların istediği kadar olamayabiliyor. Opera VPN uygulaması ücretsiz bir uygulama olmasıyla dikkat çekiyor. Ancak Opera’nın yeni VPN uygulamasının hız & stabillik testi için biraz daha zaman gerekiyor.

GİZLİLİĞE ÖNEM VERİYOR

Opera Android VPN uygulaması ücretsiz olmasına rağmen sizin güvenliğinizi, gizliliğinizi koruyan bazı önemli özellikler içeriyor. Bunlardan birisi de gizliliğin korunabilmesi için kişinin internet kayıtlarının güven altında tutulması…

REKLAM ENGELLEYİCİSİ DE BULUNUYOR

Opena Android VPN’de reklam engelleyici özel bir eklentinin de dahili olarak bulunduğunu hemen sizlere iletelim. Yani uygulamayı kullanan kişiler ayriyetten bir Adblock uygulaması kullanmak mecburiyetinde değiller.

PREMİUM ÜYELİK ALMAK MÜMKÜN

Opera VPN’de ücretsiz hesap seçeneği bulunduğu gibi aynı zamanda preimum üyelik fırsatı da sunuluyor. İsteyenler preimum üyelik satın alıp hizmetten daha ayrıcalıklı faydalanabiliyorlar.

Emre Bey {Emre}

“Opera Android VPN Aktif !” üzerine 4 yorum

 1. Onder Turan dedi ki:

  Merhabalar yaziyi sonuna kadar keyifli bir sekilde okudum,
  bu makaleden çok faydalandim..Elinize saglik..

 2. rıza bulut dedi ki:

  hergün yeni yeni birşeyler güncelleniyor tabikide kalite her gecen gün artıyor iyi bir gelişme diyelim

 3. Mehmet dedi ki:

  Opera hız konusunda ve veri tasarrufu konusunda çok çok iyi ve bu özelliğini de çok seviyorum, opera android her anlamda başarılı bir tarayıcı.

 4. Damla dedi ki:

  Birçok projem için yurtdışı bağlantılı siteleri ziyaret etmem gerekiyor. Opera, gerek hızı, gerek ise VPN hizmeti ile tüm sıkıntılarımı karşılıyor. Bende güzel bir uygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.