Reklam Alanı
Order & Chaos 2

Order and Chaos Online

Gameloft firmasını milyonları geçen kullanıcı sayısı ile kendisine sağlam bir oyuncu kitlesi edindiği oyunu Order And Chaos Online’da neler oluyor.

Daha önce de yeni bir ırk yaratarak oyuncuları kendisine bağlamaya çalışan Gameloft firması tabi ki boş durmadı ve geçtiğimiz ay yeni bir karakter daha oyuna sürdü.

Flame Knight adlı karakter ile oyuncuları sevindirdiği kadar bu karakteri sevmeyen oyuncuların olduğu biliniyor.Herşeye rağmen oyun ilerleyişi ve oyun içi satın alımlarında düşüş yaşanmayan Order And Chaos Online;MMORPG Severlerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Teknolojice-FlameKnight

Mobil Cihazlardan Kolaylıkla ulaşabileceğiniz Order and Chaos Online Editörlerimizden Bertan Kılıç’ın da severek oynadığı bir oyun.Bu sayede editörümüzü de Order And Chaos Online’da B.E.R.T.A.N Nick’i ile .Bulabilirsiniz.

Güncellemelerin iyi mi kötü mü olduğu tartışıla dursun Order And Chaos Online zevkle oynanmaya devam ediyor.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Order and Chaos Online” üzerine 2 yorum

  1. Bilal Can dedi ki:

    değişik bir oyun ve oynamaya değer bence. ama tabi bu tarz oyunlar özel vakit ayırmayı gerektiriyor

  2. veysel dedi ki:

    korkutucu oyuna benziyor admin bide war game yi açıklamasını ve tanıtımını yapsan merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.