Reklam Alanı
Order & Chaos 3

Order & Chaos Online’da Arena ve Lig nedir?

Teknolojice-OrderChaos

Arkadaşlar bize gelen sorularda Order & Chaos Online’da Arena ve Lig`in ne olduğu sordunuz bu gün buna açıklık getirmek istedim.

Arena ve Lig ikisi de aynı şeydir lig de yapılan savaşlar arenalarda gerçekleştirildiği için arenada denir.Arenalar 2v2 yada 4v4 takımlar oluşturularak yapılıyor arenaya girebilmek için karakteriniz 70 lvl olmalıdır.Bu giriş seviyesinin belirlenmesinin amacı da savaşıp onur puanları toplamak, daha sonrada bu onur puanları sayesinde oyunun en güçlü ve en iyi itemlerini alabilmektir. Günlük arena puanı 1500 ile sınırlandırılmıştır. Fakat ben daha fazla puan almak istiyorum diyorsanız. Oyun içinde ki çekilişlerden size çıkan yada runik ile alabileceğiniz mavi renkli;yaşayan kitabeler diye adlandırılan bir malzeme ile bu puanı sıfırlayarak, tekrar toplayabiliyorsunuz.
Teknolojice-LivingTablets

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Order & Chaos Online’da Arena ve Lig nedir?” üzerine 3 yorum

  1. Selçuk dedi ki:

    Bende geçenlerde indirdim telefonuma oynuyorum. Daha önce wow oynamıştım bire bir aynı oyunda gibi hissettim kendimi. çok başarılı olmuş oyun.

  2. ilhan dedi ki:

    PVP sistemi oldukça güzel bir oyun.Zaman geçirirken eğlenebilirsiniz.

  3. Ali ynt dedi ki:

    Benim 73 lvl alev şövalyesi varda omuzluk alacaktm onur puann 2401 olması lazm diyo ama almak icin yeterli onur puanı var neden aceba ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.