Reklam Alanı
Oyun 0

Overwatch’ın Yeni Güncelleme Paketi Yayınlandı

Blizzard tarafından geliştirilen ve yayınlanan çevrimiçi FPS aksiyon oyunu Overwatch‘ın yeni güncelleme paketi yayınlandı. E-spor turnuvalarında önemli organizasyonlara el atan Blizzard, oyunu geliştirmekten de geri kalmıyor. Yeni güncelleme ile birlikte eşleştirme sisteminde de çeşitli değişikler bizleri bekliyor. Ayrıca oyuna yeni bir harita daha ekleniyor.

Yamanın en önemli değişikliği olarak görülen, sezon 2 rekabetçi oyun modunda eşleştirme sisteminde bazı değişikler var. Eskiden oyuncuların derecelerine göre eşleştirmeler yapılıyordu. Derecesi yüksek olmasına rağmen yetenek seviyesi az olan oyuncular takım arkadaşlarına oyunu dar ediyordu. Bunun önüne geçmek isteyen geliştirici firma rekabetçi oyun modundaki eşleştirmeleri oyuncu derecesine göre değil oyunun yetenek seviyesine göre yapacak. Yani oyuncuların derecelerinin çok fazla bir önemi kalmadı.

Oyuna yeni eklenen Assault haritasının ismi Eichenwald olacak. Önceden bir savaş meydanı olan Eichenwald, şuan ormanla iç içe girmiş bir köy olarak görülüyor. Yeni haritada birçok farklı kombinasyon bulunuyor. Oyuncuların bu haritayı çözmesi uzun zaman alacak. Ayrıca açıklanan yama notlarında oyunun 9-12 Eylül tarihleri arasında konsol sürümlerinin ücretsiz olduğu da dile getirildi.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.