Reklam Alanı
Oyun 1

Overwatch’un Animasyon Filmi Yayınlandı

Birçok başarılı yapıma imza atan Blizzard Entertainment’ın yeni oyunu çok yakında piyasalara geliyor. Geliştirdiği oyunun dağıtımını da yapacak olan Blizzard Entertainment, son günlerde adından sıkça söz ettiriyor. Bugün yayınlanan bir animasyon filmiyle oyunun genel hikayesini oyuncularına aktaran firmanın yeni hedefleri merakla bekleniyor.

Sadece multiplayer modu bulunan Overwatch bir FPS yani birinci tekil şahıs kamera açısıyla oynayabileceğimiz savaş oyunudur. Grafikleri gerçekçi olarak değilde animasyon şekilde tasarlanmış. Oyunun dünyasına damaga vuran LoL tarzı grafiklere sahip olan oyunda birbirinden farklı birçok karakter görev alacak. Her karakterin kendine ait bir özelliği ve yeteneği bulunacak.

Blizzard Entertainment bugün oyuna ait kısa animasyon filmini yayınladı. Oyunun hikayesini bu şekilde hazırlamayı düşünen geliştirici firmanın bu animasyonları seri şeklinde yapacağı tahmin ediliyor. Oyunun resmi çıkış tarihi 24 Mayıs. Overwatch‘un açık beta tarihi ise 5-9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Oyuna ait animasyon filmini YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Overwatch’un Animasyon Filmi Yayınlandı” üzerine 1 yorum

  1. canan dedi ki:

    karakter çeşitliliği oyunun stratejik genişliğini hayli arttırıyor. genel olarak gayet başarılı oyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.