Reklam Alanı
Samsung 0

Samsung Şirketinden Oyuncular İçin Dev 32 İnch Monitör !

Samsung oyuncular için yeni bir oyun monitörü geliştirmiş durumda. Üstelik bu yeni monitörün ekran boyutu tamı tamına 32 inche tekabul ediyor !

Bilindiği üzere son zamanlarda ülkemizde toplama masaüstü bilgisayar fiyatları, monitör fiyatları aldı başını gidiyor. Euro, Dolar karşısında uğranılan kayıplar, sürekli ithal mallar kullanmamız ve bu hususta adeta teknoloji dünyasında esir konumuna düşmemiz, üstüne yüksek vergilendirmeler el yakıyor. Oyuncular için iyi bir oyun monitörü almak ta zorlaşıyor. Samsung tam da böyle bir zamanda oyuncuların adeta içini eritecek yeni bir oyun monitörü ile karşımıza çıktı. Samsung’un yeni monitörü tam 32 inch büyüklüğünde ekrana sahip ve üstelik ekran kavisli oluşu ile beğeni toplamakta. Yani oyuncu oyun oynarken sanki kendisini oyunun içinde gibi hissedebilecek.

CF791

Samsung daha önce 24 inch ve 27 inch boyutundaki şık oyun monitörleri ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi de ünlü şirket daha da büyük ekran severler için 32 inch büyüklüğünde kavisli monitörü ile geliyor. Cihazın en önemli özelliklerinden birisi renk netliği… Yeni Samsung teknolojisi ile buluşan CF791 büyük ekranının yanında keskin görüntüsü ile de dikkat çekmiş olacak. Oyunlarda aslında çoğu kişinin bilmediği veyahut bilip görmezden geldiği önemli bir unsur da gerçekçilik için monitörün grafik kalitesinin de yüksek oluşu ve monitörün parnelinden istenilen ayarların yapılmasına monitörün müsait oluşu… İşte yeni Samsung modeli sadece büyük ve kavisli ekranı ile değil, keskin ve zengin görüntü sunabilmesi, oyunculara çok daha iyi oyun deneyimi yaşatabilmesi ile de dikkat çekecek.

100 HZ TAZELEME DEĞERİ !

Günümüzde monitörlerde en önemli unsurlardan birisi hiç kuşkusuz HZ… HZ değeri bir monitör için son derece önemli. Samsung CF791 32 inch oyuncu monitöründe 100 HZ’ye kadar destek mevcut durumda yani kullanıcıların gözleri son derece az yoruluyor. Günümüzde çoğu bilgisayar monitörünün en fazla 60 HZ desteklediği düşünülürse Samsung bu bağlamda da göz sağlığı açısından oldukça iyi bir hizmet sunuyor.

21:9 EN BOY ORANI !

Samsung CF791 ile oyun teknolojisinden de daha ileri bir konumda olabilirsiniz ! Çünkü monitör şuan da çoğu yeni oyunda bile desteklenemeyen 21:9 en boy oranını dahi destekliyor.

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.