Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 593 0

Özel Teka Buzdolabı ve Bulaşık Makinesi Servisi

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Özel Teka Buzdolabı ve Bulaşık Makinesi Servisi

Teka, dünya geneline ün salmış çok önemli markalardan biridir ve kullanıcılar için kaliteli üretim sağlamaktadır. Buzdolabı ya da bulaşık makinesi konusunda oldukça tecrübeli olan ve pek çok müşteriye sahip olan Teka markası kullanıcılarına her zaman kaliteli ürünler üretmekte ve memnuniyetlerini de kazanmaktadır ancak bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi ürünler kısa zamanda arıza vermekte ve ne yazık ki onarımları için de yüksek fiyatlar talep edilmektedir.

Bu durumda da İstanbul’da yaşayan ve Teka marka ürünler kullanan müşteriler bulaşık makinesi ya da buzdolapları arızalandığında teknik servis arayışlarına girmektedir ancak ne yazık ki yeterli hizmeti hiçbir müşteri bulamamaktadır.

Teka Servis İstanbul genelinde Teka marka buzdolabı ya da bulaşık makinesi kullanan müşteriler için üstün ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Nasıl Hizmet Alırım?

Müşterilerin problemlerini adreslerinde çözen Teka Servis uzun yıllardan beri sektörde varlığını korumakta ve başarısını sürdürmektedir. Müşteriler Teka Servis üzerinden randevu alabilmek için 444 78 56 nolu telefon numarasını aramalı ve müşteri hizmetleri yetkililerine problemlerini aktarılmalıdır.

Müşteri hizmetleri yetkilileri de çok kısa sürede müşterilere dönüş sağlamakta ve belirtilen adrese teknik servis gönderimi sağlamaktadır. Teknik servis ekibi gerekli görüldüğü durumlarda adres dışında onarım gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırmaya çalışan Teka Servis müşterilerine bir yıl işçilik ve yedek parça garantisi de sunmaktadır.

Web: Tekaservisleri.com

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.