Reklam Alanı
Oyun 0

PES 17 Demo İncelemesi

PES 17 Demo versiyon incelemesiPes 17 Demo oyununun incelemesini son derece ayrıntılı bir biçimde sizlerle paylaşıyoruz.

PES serisinin yeni versiyonu olarak karşımıza çıkan PES 17’nin deneme versiyonu geçtiğimiz günlerde aktif hale geldi. PES 17 Demo versiyonu ile ilgili ilk incelemeleri biz sizlere sunuyoruz ! PES 17 Demo ayrıntılı incelemesini paylaşıyoruz;

Oyunun yükleme ekranına geldiğimizde oyunun alışık olduğumuz aktif oyun ipuçları karşımıza çıkıyor. Oyunu çalıştırdıktan sonra yükleme ekranında tema olarak pek bir farklılık yok. Oyun ipuçları bölümünde görüntü olarak hemen hemen aynı görüntü ortaya çıkıyor.PES 17 oyununun demo versiyonunda dahi bazı lisans sıkıntılarını hissetmeniz söz konusu oluyor. Stadyum olarak iki adet stadyuma yer verilmiş durumda ve takım sayısı olarak daha önce de ifade ettiğimiz az sayıda takım bulunmakta.

OYUN DAHA DA HIZLI

Bilindiği üzere genelde PES tutkunlarının bir kısmı oyun hızını 2 yaparak oynamaktalar. Yani normal oyun hızı ciddi bir PES oyun tutkunu kitlesine hitap edemiyor. Ancak PES 17 oyununda bu sorunun sona ereceğini düşünüyoruz çünkü PES 17’nin normal hızı dahi eski PES versiyonlarından daha hızlı olacak. Oyuncular eskisinden çok daha hızlı olacak ve hantal oyuncularla karşı karşıya kalma ihtimaliniz son derece düşecek. Oyunun bu yönüyle FIFA serisinden biraz ayrıldığını söyleyebiliriz. Çünkü malum FIFA serisinde esas olan şey gerçekçilik bu yüzden de FIFA serisinin son versiyonlarında oyun hızı PES’e göre normal hızda daha düşük…

RENKLER YİNE SON DERECE CANLI

Aslında KONAMI konsollara PC’den daha fazla önem veriyor ancak bunu grafik kalitesine net olarak yansıtabilmiş değil veyahut olumsuz yönde yansıtıyor. Çünkü PES 17 oyunu, tıpkı PES 16 oyununun konsol versiyonunda olduğu gibi renk olarak aşırı canlı. Bu durum da gerçekçilik oranını son derece düşürüyor.

DAHA GELİŞMİŞ YAPAY ZEKA

Yapay zeka konusunda bazı gelişimlerin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Yapay zeka eski versiyonlara nazaran daha gerçekçi ve bu yüzden oyun keyfi PES 17’de daha yüksek. Bu demo versiyondan bile rahatlıkla anlaşılabiliyor.

İNDİRİN DENEYİN

Konsollar için PES 17 DEMO versiyonunu indirip denemenizi, tam sürüm alıp almama konusunda kararınızı ona göre vermenizi öneririz.

 

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.