Reklam Alanı
Android Oyunları 0

Pes 2017 Android İncelemesi

 

 

Pes 2017 Android İncelemesi

Konami futbol severlere müjdeyi geçtiğimiz haftalarda vermişti. En sevilen futbol oyunlarından pes 17 artık iOS ve Android için yayınlanmıştı. Bunun üzerine kısa zamanda binlerce yüklemeyi almıştı. Peki Pes 2017 Android versiyonunda nasıl?

Pes 2017 İlk İzlenim

Oyuna girdiğinizde tanıtım amaçlı bir maç açılmaktadır. Barcelona ve Dortmund arasında açılan bu karşılaşmada oyunu tanımak için sizlere birkaç uyarı verilecek. Oyunu tanımak açısından bu uyarıları hızlı hızlı geçmek yerine dikkatlice izleyip kavramanızı öneririz. Online olarak oyunda bulunan çevrimiçi oyuncularla karşılıklı eşzamanlı maçlar yapabilirsiniz. Scout menüsünden takımınızdaki oyuncuları değiştirebilir, mevkilerini ayarlayabilir ve takım taktiğini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Pes 2017 Başlarken

Oyunun başında size verilecek olan kadro rastgele oluşturulmuş futbolculardan olacaktır. Sizin oyunda sürekli online olmanız bu kadroyu geliştirmenizi sağlayacaktır. Maçlar kazandığınız sürece altın toplar çıkartacaksınız. Şunu söylemekte fayda var ki oyun beta sürümünde olduğu için menüler arasında geçiş yaparken donma ve kasmalar olmaktadır. Pes 2017 Oyununun grafiklerini değerlendirecek olursak oyuncu yüzleri ve statlar oldukça güzel fakat bilgisayarda alınan grafikleri maalesef alamıyorsunuz.

İlerleyen günlerde gelmesini beklediğimiz güncellemeler ile bu grafiklerin de daha güzel olacağını düşünüyoruz. Pes 2017 oynayış açısından bir değerlendirme yapmak gerekirse hareketlerin 2016’ya göre daha fazla olduğunu gözlemlemekteyiz. Adam seçiminin şut ve pas menüsüne eklenmesinin önceki versiyonlara göre kullanışlı bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Gol attıkça GP adı altında bir puan topluyorsunuz. Bu puanlar sizin ekstra özellikleri açmanızı ve online oyuncularla oynamanızı sağlayacak.

Kaleye şut çekerken topun gideceği yönün ok ile gösterilmesini avantaj olarak gösterebiliriz. Dakika sayacının 2016’ya göre daha büyük olması artı bir özellik. Barcelona, Real Madrid, Bayern Münih, Juventus gibi büyük takımların oyuncularının yüzlerinin daha belirgin ve net şekilde güncellendiğini söyleyebiliriz. Birçok kullanıcının şikâyeti üzerine oyunun yapımcısı Konami, ofsayt taktiğini oyuna ekledi. Maç öncesinde taktik ayarlarından bu ayarı aktifleştirdiğinizde daha kolay defans yapabileceksiniz. Maçlara girmeden önce antrenmanlardaki kilitleri açmanız ve oyuna alışmanız daha iyi oynamanızı sağlayacaktır.

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.