Pes 2018 Resmi Olarak Duyuruldu!

Paylaş
 
Reklamlar
Reklamlar

Pes 2018 Resmi Olarak Duyuruldu!

Henüz taze bir bilgi olarak elimize ulaşan bilgiye göre KONAMİ merakla beklenen PES serisinin son ürünü olarak karşımıza çıkacak olan PES 2018’in resmi duyurusunu gerçekleştirdi. Konsol oyunları içerisinde oldukça büyük fanatiklerinin bulunduğu PES oyunu yıllardır FİFA ürünü ie bir rekabet halindedir. Her iki platformum da kendine has bir oyuncu kitlesi bulunsa da son 2 yıldır liderliği ve oyuncu potansiyelinin büyük bir bölümü FİFA elinde olduğunu söyleyebiliriz.

Bu durumun farkında olan KONAMİ, geliştirdiği son oyunu PES 2018 ile . birçok açıdan kaybettiği prestiji tekrardan kazanmak istiyor. Resmi kaynaklar tarafından yapılan açıklama ile oyun net olarak 14 Eylül 2017 yılında çıkacak olup tüm platformlara eşit ir dağılım yapacağını dile getirdi. 2018 sürümü ile ilgili bilgiler bu kadarı ile de kalmayıp  PC platformu ile konsol platformumun aynı standartlara bağlı olacak şekilde yayımlanacağını dile getirmiştir. Geliştirme açısında oldukça profesyonel bir çalışma yürüten şirket, oyun içerisinde mekanik sistemlere yer verdiğini söylemiştir. Tamamen mekanik sistemler ile yönetilen bir maç ile topu koruma işlevinin getirilmesi gerçeklik sınırlarının zorlanmasına olanak sağlamıştır.

Oldukça iddialı bir çıkış yapacak olan PES 2018, gelecek yılın en popüler oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkacak. Profesyonel bir top kontrolünün yanında stadyum gelişmelerine de önem vermiş olduğunu görüyor, 14 Eylülden itibaren başta bilgisayarlar olmak üzere PS ve Xbox platformlarında eş zamanlı bir çıkış yapacağını söyleyebiliriz.

  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Reklamlar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

Cs Go İndir

Teknolojice.com

Teknolojice.com

Teknolojice.com