Reklam Alanı
Sony 0

Playstation 4 Neo Hakkında Resmi Ağızdan Açıklama !

Yeni bir Playstation versiyonu daha raflarda yerini alıyor ! Çok yakında Playstation 4 neo geliyor ! Sony tarafından yapılan açıklama ile beraber Playstation 4 yeni sürümü resmen duyuruldu !

VE YENİ PLAYSTATİON GELİYOR !

Pazarda adeta satış rakamlarını alt üst eden, XBOX’a oranla daha çok satılan Playstation 4’ten Sony son derece memnun olacak ki yeni bir Playstation 4 versiyonu ile daha karşımıza çıkıyor ! Dünyanın en çok oynanan konsolu olan Playstation 4 satış rakamları gayet iyi seyrederken Sony’nin Playstation 5’i ne zaman çıkaracağına dair söylentiler şimdiden yaygınlaşmıştı. Sony’nin Playstation 5 konsoluna çıkaracağına dair iddiaların giderek yaygınlaşması ile beraber Sony cephesinden gelen resmi bir açıklama ile bu konuya açıklık getirildi.

PLAYSTATİON 4 NEO DEVRİ !

Sony teknoloji devi tarafından açıklanan bilgilere göre Playstation 4 Neo isimli yeni bir Playstation versiyonu bizlerle buluşacak. Çeşitli teknolojik farklılıkların söz konusu olacağı Playstation 4 Neo üzerinde yoğun bir çalışma yürütüldüğü bilgisi elimize ulaştı. Yani Playstation 4’ten sıkılanlar yeni sürüm ile farklı bir evrene geçiş yapabilecekler ! Playstation 4 Neo’nun çıkış tarihine dair bir bilgi ise şuan için bulunmamakta.

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.