Reklam Alanı
PlayStation 5
Oyun 2

Playstation 5 Ne Zaman Çıkacak

Oyun konsolu üretimi konusunda başarısını PlayStation versiyonları ile ortaya koyan Sony, hatırlayacağınız gibi son olarak PlayStation 4 sürümünü piyasaya koydu. Önceki modellerinde de olduğu gibi bu modeli de piyasaya oldukça etkiledi. HD görüntü imkânı sunan PlayStation 4, birçok kişi tarafından tercih edildi ve PlayStation 3’leri adeta çöpe attırdı.

Bu kadar hızlı büyüyüp gelişen oyun sektöründe, oyun konsolları da bu hıza ayak uydurmak zorunda. PlayStation 4’ün çıkması ile birlikte hızlı bir şekilde PlayStation 5 çalışmalarına başlayan firma, ilerleyen yıllarda bu ürünlerini de piyasaya sunacak. Şuan için devrin en kaliteli görüntü çözünürlüğü olan 4K’nın PlayStation 5’te kullanılma olasılığı oldukça yüksek. Ayrıca bu konsolda daha super slim bir boyut ve daha geniş bir depolama kapasitesi bekliyoruz.

Birçok oyuncu, Sony’nin bu modelde de beklentileri boşa çevirmeyeceği düşüncesinde. Şuan için firma tarafından çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir açıklama gerçekleşmedi. Buna rağmen önceki PS ürünlerinin piyasaya çıkış tarihini inceleyecek olursak 2017 yılında PS 5 ile karşılaşma olasılığımız oldukça fazla.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Playstation 5 Ne Zaman Çıkacak” üzerine 2 yorum

  1. buse dedi ki:

    Telefonlarin bu kadar sık degistigi bir ortamda ps lerin geride kalmasi mumkun degil zaten

  2. Fatih dedi ki:

    ps her yeni sürümde devrim niteliğinde büyük değişiklikler ile geliyor. Bu yeni versiyonunda devrim niteliğinde özellikler barındıracağını düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.