Reklam Alanı
Pokemon GO 0

Pokevision Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Pokevision Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Pokemon Go oyunu dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından oynanan ve gerçekten efsane oyunlar arasına girmeyi başaran bir oyun oldu. Oyunda ki temel amaç çevremizde ki pokemonları yakalayıp onları geliştirmek ve onlar ile rakiplerimiz ile savaşmak.
Bu kadar yüksek bir talep olunca da haliyle pokemon yakalamak için birçok yöntem deneniyor. Bunlardan bir tanesi de pokevision dediğimiz 3. Parti bir uygulamadır.

 

Pokevision Ne İşe Yarar?

 

Normalde Pokemon Go oyuncuları pokemon yakalamak için gezmeleri ve gezdikçe de etraflarında ki pokemonları bulmayı hedeflerler. Birçok Pokemon Go hilesi sizi yürümeden ışınlayarak oraya götürmeyi sağlar ancak bu tarz hileler kısa süre içerisinde oyundan banlanmanıza neden olmaktadır.
Pokevision ise sadece bir harita görevi görmektedir. Ancak Pokevision haritası ile birlikte etrafınızda daha doğrusu yakın çevrenizde ne kadar pokemon varsa hepsinin yerlerini sizlere göstermektedir. Pokevision haritası sayesinde nerede hangi pokemonun olduğunu bilir ve o pokemon için yürürsünüz.

Saatlerce yürümenize ve basit düzey pokemonları yakalamanız için saatlerinizi harcamanıza gerek kalmıyor. Pokevision ile boş yere yürümenize ve değersiz pokemonlar için zaman harcamanıza ve en önemlisi de değerli pokemonları kolaylıkla bulmanıza yardımcı oluyor.

 

Pokevision Nasıl Kullanılır?

 

Pokevision bir ışınlanma hilesi değildir. Pokevision 3.parti bir harita görevini görür ve Pokevision kullanmak için öncelikle BURAYA tıklamanız gerekmektedir. Bu bağlantıyı ister web tarayıcınız isterseniz de mobil üzerinden girebilirsiniz. Ardından yapmanız gereken şeylerden bir tanesi Pokevision sistemi konumunuzu öğrenmek isteyecek ve buna izin vermeniz gerekmektedir. Son adım olarak ise “Click to find Pokemon Near Marker ” butonuna tıklamanız yeterlidir.
Ekrana bulunduğunuz yerin civarında ki tüm pokemonların nerede olduğu göreceğiniz şekilde bir harita gelecektir. Bu harita yaklaşık 30 – 45 saniye içerisinde sürekli güncellenmektedir.

 

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.