Reklam Alanı
Teknolojice - UFC 2'nin Çıkış Tarihi Açıklandı
Sony 0

PS4 için Gelen PS2 Oyunlarının Sayısı Artıyor

Sony, özlenen ve hatıralardan silinemeyen efsane Playstation 2 oyunlarını tekrardan gündeme getirmeye çalışıyor. Playstation 2’nin popüler olduğu dönemlerde fazlasıyla oynanan ve bağımlılık yapan oyunları yeni nesil oyun konsolu olan Playstation 4 için geliştirmeye kararlı olan Sony, bu konuda bir hayli adım atmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde bir liste yayınlayan Sony, bu listeyi daha da arttırmaya kararlı gibi. Playstation 4 ile uyumlu hale getirilen oyunlardan en dikkat çekici olanı ise şüphesiz GTA: San Andreas. Playstation 2’nin efsane oyunları arasına adını altın harflerle yazdırmayı başaran GTA: San Andreas, Playstation 4 oyun konsolu için geçtiğimiz haftalarda uyumlu hale getirilmişti.

Bugün itibariyle bu listeye eklenen oyunlar şu şekilde: Wild Arms 3, Siren, Primal, Okage: Shadow King ve Ape Escape 3. Bu oyunlar tam olarak resmiyet kazanmasa da ilerleyen günlerde muhtemelen Playstation 4 oyun konsolu için çıkış yapmış olacak. Bu oyunlar arasında severek oynadığınız oyunlar varsa çok yakın bir zamanda Playstation 4’de de bu oyunları oynayabileceksiniz.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.