Reklam Alanı
Oyun 1

Rainbow Six Siege için Yeni İçerik Paketi Yayınlandı

Ubisoft tarafından 1 Aralık 2015’de yayınlanan taktiksel FPS oyunu Rainbow Six Siege için yeni içerik paketi yayınlandı. Uzun süredir beklenen yeni içerik paketiyle birlikte oyuna yeni eşyalar ekleniyor. Oyuncuların tepkisini çekmek isteyen Ubisoft bu içerik paketinin fiyatını 30 TL olarak belirledi.

Oyuncuların yıllardır özlemini çektiği taktiksel savaş oyunları, Rainbow Six Siege ile birlikte bir  nebzede olsa giderildi. Çeşitli taktikler geliştirerek, gerçek bir operasyon yapıyormuş hissi veren oyuna olan ilgi hala çok büyük. Oldukça büyük bir kitleye hitap eden oyunun son zamanlarda oyuncuları biraz üzdüğünü söyleyebiliriz. Özellikle son çıkan güncelleme paketinde istediklerini alamayan oyuncuların, yeni içerik paketinin ücretli olduğunu öğrenmesiyle yaşayacakları şoku düşünemiyorum.

Yeni gelen içerik paketi yani Frost Division eklentisi oyuna yeni objeler eklemenize olanak sağlıyor. Önceki Rainbow serilerinde en çok sevilen eşyaları artık Rainbow Six Siege serisinde de görebileceğiz. Yeni içerik paketinde en dikkat çekici yenilik Frost’un maskesi ve silah kaplaması olarak görülüyor. Eğer bu içerik paketini satın almak istiyorsanız 30 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Rainbow Six Siege için Yeni İçerik Paketi Yayınlandı” üzerine 1 yorum

  1. Sinan dedi ki:

    Çıktığı günden beridir deliler gibi oynuyoruz. Son dlc olan japon dlc sini de merakla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.