Reklam Alanı
Oyun 0

Rainbow Six: Siege’in Yeni DLC Paketi Tanıtıldı

Operation Dust Line ismiyle piyasalara çıkış yapmaya hazırlanan Rainbow Six: Siege oyunun yeni DLC paketinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Taktiksel bir FPS savaş oyunu olan Rainbow Six: Siege, ilk çıktığı günden bu yana büyük aşamalar kaydetti. Birçok kişinin büyük bir heyecan ve tutkuyla bağlı olduğu oyunun yeni DLC paketi, oyunu daha da ileri taşıyacakmış gibi görünüyor.

Yeni haritaların, ekipmanların ve stratejilerin tanıtıldığı fragmanda oyunun yapısının ve stratejilerinin fazlasıyla değiştiğini hissedeceksiniz. Monotonlaşan ve sıradanlaşan stratejileri yenileriyle değiştirmek isteyen Ubisoft Montreal, yeni ekipmanları ile bu amacında fazlasıyla başarılı olacak gibi görünüyor.

Özellikle silahın üst tarafına monte edilen, hafif ve kurşun geçirmez kalkan, başınıza gelecek darbeleri tamamen önleyecek. Bu sayede sadece başınızı göstererek düşmanlarını alt edebilirsiniz. Ayrıca oyuna yeni eklenen görüş bombası ile birlikte düşmanlarını gözetleyebilir, stratejilerinizi değiştirebilirsiniz. Yeni eklenecek olan haritanın da sizleri bir süre sıkılmadan idare edecek gibi görünüyor.

DLC paketinin çıkış tarihi ise 11 Mayıs‘ta erişilebilir olacak.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.