Reklam Alanı
Akıllı Saat 3

Razer’in Akıllı Bilekliği Nabu X

Oyuncular için son derece gelişmiş ürünler sunan Razer firması, bu sefer de yapmış olduğu Razer Nabu X akıllı bilekliğini Webrazzi Store’den satışa sundu.

CESS 2015 ‘e tanıtımı yapılan ürünü rakiplerinden ayıran en büyük özellik ise üzerinde ki Bluetooth 4,0LE bağlantısını NFC ile desteklemesi oldu. NFC bağlantısı sayesin de iki adet Nabu X cihazının yakın bir teması ile hızlı bir şekilde bilgi alışverişi gerçekleştirebiliyorsunuz. Shakehand özelliği de bulunan cihaz da el sıkıştığınız ya da yakın temasta bulunduğunuz kişilere NFC üzerinden Twitter ve Facebook bilgilerinizi paylaşabiliyorsunuz.

Teknolojice-RazerNabu-2

Yeni Razer Nabu X akıllı bilekliğinde IP67 sertifikası bulunuyor. Bu sertifika sayesinde cihazın suya dayanıklılığı sağlanmış oluyor. Cihaz içerisinde alışagelmiş olan ama oldukça kullanışlı Fitness Tracking özelliği de yer alıyor. Adımınızı sayma, mesafeyi ölçme ve uyku ölçme gibi hünerler sergileyen Razer’in son ürünü, 200 TL’lik bir fiyat ile satışa sunuldu. Çeşitli renk seçenekleri de bulunan bu bilekliği almak isteyenler Webrazzi Store’yi ziyaret etmeyi unutmasın.

Son olarak söylemeden geçmeyelim; 7 Temmuz’a kadar süren kampanya sonucunda bir adet Razer Nabu X akıllı bilekliği satın alanlara, Razer Sticker, Razer bardak altlığı, Razer Künye ve Razer askılık hediye ediliyor; meraklılara duyurulur…

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Razer’in Akıllı Bilekliği Nabu X” üzerine 3 yorum

  1. veysel dedi ki:

    Bu ara giyilebilir teknoloji çok revaçta sizin için bu ürün yeterli göruyormusunuz

  2. Semih dedi ki:

    Güzel bir ürün olmuş, NFC özelliği işe yarayabilir.

  3. hakan dedi ki:

    Üründe saat var mı yani bileklikte saati gorme sansımız var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.