Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 30 2

Resident Evil 2 Yenileniyor!

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Gerilim, zombi kavramını ele alan oyun severler; Resident Evil ismini çok yakından tanıyacaktır. Seri ResidentEvil 4 ile artık her kesime hitap ederken; Resident Evil 2’nin oyuncular üzerindeki ‘’bambaşka etkiyi’’ sadece serinin hayranları bilir.

Resident Evil hayranlarından bir grup; serinin dördüncü oyununu, ResidentEvil 2 ile uyarlayarak, günümüz teknolojisine ayak uydurmak adına bir video hazırladı ve Capcom’a gönderdi. Yapımcı firma; bu fikri oldukça beğenerek videoyu kendi Facebook hesabında paylaştı.

Capcom, fikri oldukça beğenmiş ve de fikir üzerine düşünmek adına bunun yanında hayranlarının fikrini almak adına; videoyu sosyal medya platformunda paylaştığını belirtti. Bununla birlikte, Resident Evil hayranları; yalnızca serinin ikinci oyununu değil; aynı zamanda serinin üçüncü oyunununda bu şekilde yenilenmesini öngörmüşler. Kısaca söylemek gerekirse; Resident Evil 2, günümüz teknoloji ile uyarlanarak yeniden piyasaya çıkabilir.

ResidentEevil 4 oyununun görünümü ve oyun tarzıyla yenilenen, serinin ikinci oyunu hakkında yayınlanan videoyu izleyin derim.

Amazon Hediye Çeki
Amazon Hediye Çeki

Cüneyt Kılıç {Cüneyt Kılıç}

1982 Berlin Doğumluyum,bilgisayar ile tanışmam 1988 yılında babamın Euro PC von Schneider alması ile oldu. O zamandan bu zamana teknolojiyi sevmiş ve günlük hayatta aktif kullanan birisiyim.www.Teknolojice.com sitesini kurma amacım günlük hayat'da da severek yardımcı olduğum ve paylaştığım konuları herkes ile paylaşabilmek

“Resident Evil 2 Yenileniyor!” üzerine 2 yorum

  1. best54 dedi ki:

    bildiğim kadarı ile aşırı şiddet içeren bir oyundu yeniseride bu şiddet unsurları yumuşatıldımı onuda oyunu oynayan oyunculardan öğreniriz artık.

  2. murat dedi ki:

    bunun filmlerini izlemiştim oyununu hiç oynamadım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir