Resident Evil 2 Yenileniyor!

Paylaş
 
Reklamlar
Reklamlar

Gerilim, zombi kavramını ele alan oyun severler; Resident Evil ismini çok yakından tanıyacaktır. Seri ResidentEvil 4 ile artık her kesime hitap ederken; Resident Evil 2’nin oyuncular üzerindeki ‘’bambaşka etkiyi’’ sadece serinin hayranları bilir.

Resident Evil hayranlarından bir grup; serinin dördüncü oyununu, ResidentEvil 2 ile uyarlayarak, günümüz teknolojisine ayak uydurmak adına bir video hazırladı ve Capcom’a gönderdi. Yapımcı firma; bu fikri oldukça beğenerek videoyu kendi Facebook hesabında paylaştı.

Capcom, fikri oldukça beğenmiş ve de fikir üzerine düşünmek adına bunun yanında hayranlarının fikrini almak adına; videoyu sosyal medya platformunda paylaştığını belirtti. Bununla birlikte, Resident Evil hayranları; yalnızca serinin ikinci oyununu değil; aynı zamanda serinin üçüncü oyunununda bu şekilde yenilenmesini öngörmüşler. Kısaca söylemek gerekirse; Resident Evil 2, günümüz teknoloji ile uyarlanarak yeniden piyasaya çıkabilir.

ResidentEevil 4 oyununun görünümü ve oyun tarzıyla yenilenen, serinin ikinci oyunu hakkında yayınlanan videoyu izleyin derim.

 • Site Yorum
 • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

 1. best54 dedi ki:

  bildiğim kadarı ile aşırı şiddet içeren bir oyundu yeniseride bu şiddet unsurları yumuşatıldımı onuda oyunu oynayan oyunculardan öğreniriz artık.

 2. murat dedi ki:

  bunun filmlerini izlemiştim oyununu hiç oynamadım

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Reklamlar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM

Cs Go İndir

Teknolojice.com

Teknolojice.com

Teknolojice.com