Reklam Alanı
Teknoloji 0

Resident Evil 7 Konsollarda 60 FPS Olabilir

Hayatta kalma ve korku oyunu serisi olan Resident Evil serisinin son oyunu Resident Evil 7 için sürpriz bir gelişme yaşandı. Bizzat oyun geliştiricisi tarafından açıklanan haber konsol oyuncuları sevince boğdu. Resident Evil 7’nin Xbox One ve Playstation 4 sürümleri 1080p/60 FPS olacak. Oyuncuların uzun süredir merak ettiği konuyla ilgili açıklamayı ise Kawata gerçekleştirdi.

Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan oyunun çıkış tarihi 24 Ocak 2017. Playstation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak olan oyunu ön sipariş ile satın alırsanız ekstra içeriklerden yararlanabilirsiniz. Hikaye tarzı itibariyle birçok kişinin hayranı olduğu serinin son oyunu merakla bekleniyor. Oyuncuların hikayesiyle ilgili çeşitli tahminler yaptığı biliniyor. Özellikle oyun tartışma platformlarında muhteşem geyikler dönüyor. Önceki serilerde olduğu gibi bu oyunda da sadece hikaye odaklı bir oyunla karşılaşacağız. Yani multiplayer oyun modu bu seride de bulunmayacak.

Oyunun konsol sürümlerinde 1080p/60 FPS olacağı bir nevi resmi olarak açıklandı. Oyunun yapımcısının verdiği röportaja göre oyun, konsol sürümlerinde 60 FPS ile çalışacak.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.