Reklam Alanı
Oyun 0

Rise of The Tomb Raider Oyunu Kırıldı !

Çıkışının üzerinden oldukça uzun bir zaman geçmesine rağmen kırılamayan Rise of The Tomb Raider oyunu kırıldı.

Bilindiği üzere oyun yapımcıları ile korsanlar arasında hep bir soğuk savaş hakim durumda. Oyunlar günümüzde son derece pahalı ve bu yüzden dolayı her kişinin oyun satın alması mümkün olmuyor. Oyunların son derece pahalı olması nedeniyle crack şeklinde kırılmış oyunlara ulaşmaya çalışan oyun tutkunlarına kötü haber yeni güvenlik sisteminden gelmişti. Oyunlarda artık üreticilerin kullandığı yeni güvenlik sistemi FIFA 16 gibi son derece popüler versiyonlarda ortaya çıkmış ve bu güvenlik sistemine sahip olan oyunlar aylarca kırılamamıştı. Rise of The Tomb Raider oyunu uzun zaman önce çıkmış bir oyun olmasına rağmen yeni güvenlik sistemine sahip olduğu için kırılamamıştı. Tam da bu noktada şu günlerde hiç beklenmeyecek bir gelişme yaşandı.

RİSE OF THE TOMB RAİDER KIRILDI

Ünlü oyun Rise of The Tomb Raider’ın uzun zamanın ardından bir korsan grubu tarafından kırıldığı öğrenildi. Daha önce dünyanın en ünlü korsan gruplarından 3DM tarafından yapılan açıklamada Rise of The Tomb Raider oyununun sahip olduğu güvenlik sisteminden ötürü asla kırılamayacağı ifade edilmişti. Ancak CONSPOR4CY isimli bir korsan grubunun oyunu kırdığı ve internet üzerinde oyunun kopyasını yaymaya başladığı öğrenildi.

BÜYÜK YANKI BULDU !

Rise of The Tomb Raider oyununun kırılması şimdiden çok büyük bir yankı uyandırmış durumda çünkü oyun tüm dünyaca oynanan son derece popüler bir serinin devam niteliğindeki oyunu… Son derece iyi bir güvenlik sistemiyle korunan bu oyunun CONSPOR4CY tarafından kırılması aslında korsanlarla olan savaşın ikinci perdesini açmış gözüküyor.

OYUN KIRMA SÜRELERİ UZADI

FIFA serilerinde ve farklı ünlü oyunlarda artık kullanılmaya başlanılan Denuva isimli yeni güvenlik sistemi sayesinde oyunları kırmak son derece güç. Oyunlar kırılsa dahi Rise of The Tomb Raider oyununda da olduğu gibi oldukça uzun bir süre içerisinde kırılabiliyor. Rise of The Tomb Raider oyununun uzun vadede de kırılması şüphesiz crack dünyası için büyük bir başarıykan özellikle sezon oyunlarında bu güvenlik sisteminin kullanılmasına devam edilmesi crack kullananların başına daha çok çorap örecekmiş gibi gözüküyor.

Emre Bey {Emre}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.