Reklam Alanı
Oyun 0

Rocket League’e Eğlenceli Bir Mod Geliyor

Yaza damgasını vurmayı başaran Rocket League’in geliştiricisi Psyonix’i tutana aşk olsun. Temmuz ayında piyasalarda olan ve o tarihten beri sürekli güncellemelerle oyunu ayakta tutmayı başaran Psyonix, oyunu daha da ileriye taşımak için yeni projeler geliştiriyor. Son çılgın proje ise Rocket League için basketbol temalı bir mod getirme fikri oldu.

Rocket League oyununu bilmeyenler için kısaca anlatmak gerekirse; iki farklı takım ve bir saha var. Çift kale maç şekilde geçen oyunda insanlar yerine arabaları kontrol ediyoruz. 1v1, 2v2, 4v4 gibi farklı takım sayıları ile eğlencenin kat kat arttığı oyunun ana teması futbol üzerine kurulu.

Yeni bir fikir geliştiren Psyonix, oyuna basketbol teması getirmeyi planlıyor. Hoops isimiyle çıkış yapacak olan modda farklı bir mekanda basketbol oynayabileceğiz. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklama bazı kullanıcıları fazlasıyla sevindirirken bazılarını ise ilginç bir şekilde kızdırmayı başardı. Oyunun temasının bozulacağını düşünen bazı kullanıcılar yakın zamanda tüm spor dalları için bir mod geleceğini ve oyunun tamamen bozulacağını düşünüyor. Haksız da sayılmazlar aslında.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.