Reklam Alanı
Oyun 1

Rocket League’de PC ve Xbox Oyuncuları Buluşuyor

Geçtiğimiz yaza damgasını vuran Rocket League‘in fırtınası devam ediyor. Çıktığı ilk günden bu yana artan popülerliği sayesinde oyunculara daha da iyi hizmet sunabiliyorlar. Oyuncuların sıkıldığını düşündükleri anda yeni bir içerik güncellemesi ile birlikte oyuna yeni heyecanlar katabiliyorlar. 2016’nın Şubat ayında çıkış yapan Rocket League Xbox One sürümü için yeni bir güncelleme yayınlandı.

PC ve PS4 için daha erken çıkan oyunun diğer oyun konsolu Xbox One’da biraz geç çıkması, oyuncuları bir hayli sinirlendirmişti. Diğer sürümlerden biraz daha geç çıkan Xbox One sürümü sahipleri bazı özelliklerden de yararlanamıyordu. Mesela Playstation 4 oyuncuları, PC oyuncuları ile bağlantılı bir şekilde oynayabiliyordu. Ama Xbox One oyuncuları ne PS4 oyuncuları ile ne de PC oyuncuları ile oyunu oynayabiliyor. Bu da oyuncu eksikliğine neden oluyordu.

Yayınlanan bir güncelleme ile birlikte Xbox One sürümü içinde çapraz platform desteği geldi. Şimdilik sadece Xbox One ve PC için gerçekleşen bu bağlantının ilerleyen zamanlarda Playstation 4 içinde desteklenmesi bekleniyor.

Oğuzhan Oğuzhan {Oğuzhan}

“Rocket League’de PC ve Xbox Oyuncuları Buluşuyor” üzerine 1 yorum

  1. Kamal dedi ki:

    Oyunların çoğunda olması gereken bir sistem oyuncuları bölmek yerine buluşturuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.